• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Stworzenie programu do wypełniania dokumentacji

Object Storage Arubacloud
0 głosów
181 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Skull Nowicjusz (120 p.)
Dzień dobry,

Szukałem gotowego programu do mojego celu, ale nic nie znalazłem, dlatego postanowiłem zwrócić się z prośbą o pomoc tutaj. Nie potrafię programować, więc szukam kogoś, kto podjąłby się zadania.

Potrzebuję programu, który wypełni kilka różnych plików, głównie w excelu, podobnymi informacjami. Pracuję w firmie produkcyjnej i moim zadaniem jest przygotowanie dokumentacji pod konkretne wyroby. Obecnie każdy dokument, a jest ich od kilku do kilkunastu, wypełniam ręcznie, kopiując powielające się informacje z innego pliku excel. Dokumenty są przygotowane i nie można ich zmieniać, tylko uzupełniać informacjami. Program miałby działać na zasadzie, że wprowadzam dane jak np. numer zamówienia, numer części, data itp. i te informacje pojawiają się we wszystkich wskazanych dokumentach, w odpowiednich miejscach. Albo jeszcze lepiej, gdyby te informacje program wyciągał z pliku excel, który jest swoistą bazą danych w naszej firmie.

Wiem, że można to zrobić w prosty sposób, używając tylko excela, ale sposób działa wyłącznie przy prostych tematach. gdy temat jest rozbudowany, excel już się nie sprawdza.

Co mnie interesuje, to przede wszystkim cena, jaką ktoś sobie policzy za przygotowanie takiego programu.

Jeżeli wytłumaczyłem problem zbyt niejasno, proszę mi wskazać, co powinienem jeszcze napisać.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2018 przez Ksardias Początkujący (340 p.)
Zapraszam do kontaktu: konsik9@gmail.com

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 138 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 150 wizyt
pytanie zadane 18 stycznia 2017 w JavaScript przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 249 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2022 w C# przez Mavimix Dyskutant (8,390 p.)

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...