• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdzie kupić sprzęt poleasingowy Apple? Do neta i programowania.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
291 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez Sandy Boy Początkujący (430 p.)
Znalazłem kilka sklepów ze sprzętem poleasingowym Apple, ale wciąż szukam jakiejś alternatywy. Interesuje mnie Apple All-in-one, ale laptop też się nada. Oczywiście zależy mi przynajmniej na rocznej gwarancji, jeżeli istnieje taka możliwość, i przystępnej cenie. Chciałem zapytać, jakie sklepy polecacie?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 listopada 2018 przez niezalogowany
0 głosów
odpowiedź 6 listopada 2018 przez afqedart Mądrala (5,050 p.)
Dlaczego akurat apple? Pytam tak z ciekawości.
komentarz 6 listopada 2018 przez Sandy Boy Początkujący (430 p.)
Chodzi mi o bezpieczeństwo. Słyszałem wiele głosów, że są o wiele bardziej bezpieczne niż reszta konkurencji.
komentarz 6 listopada 2018 przez lechu3333 Nowicjusz (120 p.)
To nie lepiej jeśli chodzi o bezpieczeństwo używać linuxa?
Chociaż zawsze uważam, że 90% przypadków zawirusowania, włamań, kradzieży itd. wynika z winy użytkownika.

Podobne pytania

+1 głos
4 odpowiedzi 355 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 642 wizyt
pytanie zadane 1 września 2018 w Sprzęt komputerowy przez Szycha Gaduła (4,650 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 355 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2018 w Sprzęt komputerowy przez świeży Nowicjusz (210 p.)

92,782 zapytań

141,712 odpowiedzi

320,600 komentarzy

62,114 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...