• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy mogę pisać recenzję na swojej stronie?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
150 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Cześć!

Mam pytanko, zadałem je już na forum prawnym ale nikt mi nie odpowiedział i pomyślałem że może ktoś stąd mi pomoże. A więc chciałbym na swojej stronie zamieszczać recenzję np. jakiś telefonów, laptopów itd. Jednak nie jestem do końca pewien czy tak wolno a jeżeli tak to na jakich zasadach. Pytam bo nie chciałbym mieć później jakiś nieprzyjemności.

Dziękuję za poświęcony czas i liczę na pomoc

Miłego wieczoru

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 5 listopada 2018 przez Tnifey Pasjonat (24,190 p.)
wybrane 5 listopada 2018 przez Layoutowiec
 
Najlepsza

jeśli wprowadzisz konsumentów w błąd* tymi opiniami to tak jakby niezgodne z prawem :) czyli nie mów że towar jest 100% legit jak nie jest i powinno być spoko :P

*KK Art. 286. § 1

chyba powinienem zostać prawnikiem pierwszego kontaktu, a nie webdevem :P

lepiej zrób własne wideotesty czy coś w tym stylu i dodaj je na stronie, a nie baw się w nabijanie sztucznych komentarzy bo będzie wyglądać jak scam :)

komentarz 5 listopada 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Ok czyli powinienem mówić tak jak jest i mam nie naciągać prawdy na korzyść lub niekorzyść przedmiotu, firmy itd.

I nic nie muszę dopisywać na stronie czy coś tak żeby nie mieć żadnych problemów
komentarz 5 listopada 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Czekaj bo nie do końca rozumiem z tym nabijaniem komentarzy
komentarz 5 listopada 2018 przez Tnifey Pasjonat (24,190 p.)
czyli nie zrozumiałem znaczenia "recenzja" :) ale tak jak wyżej, jeśli zamieszczasz recenzję na własnej stronie to możesz jak najbardziej bez żadnych problemów (taki blog technologiczny?!?) :)

jeśli to jest twój sklep internetowy i sprzedajesz te produkty to lepiej nie iść w nabijanie komentarzy pod produktami :)
komentarz 5 listopada 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Tak chodzi mi o właśnie taki blog technologiczny

Nie chodziło mi o komentarze dlatego nie zrozumiałem o co ci chodziło, ale to mój błąd bo chyba nie zaznaczyłem tego w poście

Ale skoro mogę to opublikować na swojej stronie to ja lecę się tym zająć i bardzo dziękuję za pomoc :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 438 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez verss Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 821 wizyt
pytanie zadane 10 września 2017 w HTML i CSS przez NumberOne Początkujący (300 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 925 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2021 w Inne języki przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,641 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...