• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Crypto-Loot vs Miner.Ad - Który z nich jest lepszy?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
317 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2018 w Offtop przez Rocket Gaduła (3,030 p.)
Cześć wszystkim! Mam pytanie do webmasterów / programistów, którzy używają skryptów "WebMining" na swoich stronach.

Robię nowy projekt, który będzie oparty na wydobywaniu kryptowalut poprzez przeglądarkę. Testowałem wiele programów (takich jak coinhive, coinimp itp.) I wstępnie wybrałem Crypto-loot i Miner.Ad, oba te programy są dobre w mojej opinii, ale czy któryś z nich jest lepszy od drugiego? Może jest jakiś inny program, który będzie jeszcze lepszy od nich?

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 5 listopada 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Rozumiem, że też łaskawie użytkowników o tym poinformujesz że na ich kompach kopiesz.
komentarz 5 listopada 2018 przez Rocket Gaduła (3,030 p.)
Łaskawie poinformuję użytkowników o używaniu tego typu oprogramowania w oferowanym przeze mnie serwisie, ba! nawet więcej, będzie to główny cel ich rejestracji i korzystania z serwisu.

....a więc który z tych programów jest lepszy? :) Czy jak mniemam, Twoja wiedza jest równa zeru w tym temacie i chciałeś po prostu postukać po klawiszach (tu dalsza, uszczypliwa część wypowiedzi, poruszająca to czego stukać najwidoczniej nie możesz).

Naprawdę jestem świadom tego rozwiązania i nie zamierzam nikogo wykorzystywać, proszę o sensowne odpowiedzi w zadanym przeze mnie pytaniu, przez ludzi mających doświadczenie z tego typu oprogramowaniem webowym.

Z góry dzięki!

Pozdrawiam,

Rocket.
0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2018 przez niezalogowany
Miner.ad ponieważ więcej o nim słyszałem :D co do crypto-loot nigdy nie słyszałem o czymś takim ;)
komentarz 7 listopada 2018 przez Rocket Gaduła (3,030 p.)
Ogólnie temat rozwojowy - nadal testuje te programy, ale powiem Ci że crypto-loot jest wart zainteresowania. Bardzo dobrze przygotowana aplikacja od deweloperskiej (dokumentacja, rozwijane api). Natomiast Miner.Ad bardzo dziwnie mi zliczał hashe, w Crypto-Loot nie ma takich rozbieżności z tego co zauważyłem.

Mimo wszystko, duży plus dla obu tych programów za bycie (stosunkowo dobre) AV friendly.

Kojarzysz może JSEcoin? Dużo osób go polecało, ale Ja jakoś się nie przekonałem.

WebMining to ciekawy sposób monetyzacji wizyt/aktywności użytkowników, moim zdaniem warto się temu przyjrzeć - jeśli przygotuje się dobrą ofertę, zadba o świadomość użytkowników to mogą wyjść z tego same plusy.

 

Pozdrawiam.
komentarz 7 listopada 2018 przez niezalogowany
nie nie kojarzę :( co do webminingu może i to jest dobry pomysł ,ale nie ma co nastawiać się tylko i wyłącznie na to ;)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 1,794 wizyt
pytanie zadane 10 stycznia 2018 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 100 wizyt
pytanie zadane 22 maja 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Julian1137 Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 246 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Janosik Nowicjusz (130 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,539 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...