• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Działanie z filmem z Youtube

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
243 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2018 w HTML i CSS przez kacper1445 Gaduła (4,880 p.)
Witam, chciałbym żeby po załadowaniu się strony film z yt automatycznie się odtworzył, ale żeby nie można było wejść w interakcję z okienkiem tzn nie można było zatrzymać filmu ani przy najechaniu nie pokazywał się pasek odtwarzania. Ktoś coś?
komentarz 4 listopada 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
a tak z ciekawosci to po co Ci takie głupie rozwiazanie irytujące usera? Nie znam żadnego dobrego UXa który by się zgodził na takie pomysły...
komentarz 4 listopada 2018 przez kacper1445 Gaduła (4,880 p.)

Z czystej ciekawości laugh Ciekawy jestem czy tak się w ogóle da

komentarz 4 listopada 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
nie wiem, mam bardzo male doswiadczenia z video ale mialbys dwa problemy, pierwszy to mega irytacja usera i drugi prawdopodobne problemy z google i seo. Moim zdaniem nie warto w to brnąć na prodzie ale w sumie tak w ramach rozważań to sam jestem ciekaw :)
2
komentarz 4 listopada 2018 przez arces Pasjonat (17,700 p.)
A to nie jest tak, że można przy udostępnianiu z YT (iframe) wybrać, że film ma się sam odtwarzać i nie mieć kontrolerów do player'a? Coś mi się wydaje, że są takie opcje do wyboru.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 4 listopada 2018 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
wybrane 4 listopada 2018 przez kacper1445
 
Najlepsza

Oczywiście da się to zrobić:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/boEdtd2WLxI?controls=0&autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

controls=0 - powoduje usunięcie kontrolek,

autoplay=1 - autoodtwarzanie

komentarz 4 listopada 2018 przez kacper1445 Gaduła (4,880 p.)
A ten pasek na górze z informacjami?
3
komentarz 4 listopada 2018 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
Pełną listę możliwości znajdziesz tutaj: https://developers.google.com/youtube/player_parameters#modestbranding

 

Natomiast tutaj bardzo fajny poradnik jak kontrolować niektóre elementy playera przy użyciu JS:

https://tutorialzine.com/2015/08/how-to-control-youtubes-video-player-with-javascript
komentarz 4 listopada 2018 przez kacper1445 Gaduła (4,880 p.)
Właśnie tą pierwszą stronę widziałem i tam jest podane showinfo które w tym roku wyszło z użycia i niestety nie działa

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 234 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2018 w Inne języki przez marcolo Obywatel (1,530 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 356 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2023 w HTML i CSS przez konrad1313w Nowicjusz (200 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 309 wizyt
pytanie zadane 22 października 2021 w Offtop przez toko Mądrala (7,210 p.)

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...