• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Program do zarządzania projektami

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
205 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez georgnero Nowicjusz (150 p.)
zmienione kategorie 2 listopada 2018 przez ScriptyChris
Zlecę pomóc w znalezienii i wdrożeniu w obsługę  prostego programu do zarządzania projektami - w ostateczności napisanie autorskiego rozwiązania.

Konkretnie chodzi o prostą platformę obsługi zleceń - jestem właścicielem agencji copywriterskiej - w bazie mam ok. 100 redaktorów codziennie czekających na nowe zlecenia.

Najważniejsze funkcjonalności w jakie powinna być uzbrojona platforma:

Panel admina:
- dodawanie zleceń do puli dostępnych do rezerwacji zleceń
- kontakt prywatny z redaktorami (chat)
- możliwość wysłania mailingu do wszystkich redaktorów
- dodawanie / usuwanie redaktorów
- śledzenie terminów realizacji
- itp.

Panel redaktora:
- lista dostępnych zleceń do zarezerwowania
- panel zajętych zleceń przez danego redaktora
- możliwość przesłania gotowego zlecenia przez platformę
- chat z administratorem
- podgląd salda

I kilka innych drobnych. Najistotniejsze by program miał listę ogólną gdzie wszyscy mają podgląd w dostępne zlecenia które dodaje admin, rezerwacja miałaby się odbywać na zasadzie pierwszeństwa.

Zastanawiam się nad Basecamp ale tutaj liczyłbym na pomoc we wdrożeniu, myślałem nad Taskmanager.pl (Na plus prostota programu) ale za każdego redaktora musiałbym zapłacić 99 zł abonamentu dodatkowo program trzeba byłoby personalizować aby posiadał taką listę dostępnych zleceń do samodzielnej rezerwacji.

Będę wdzięczny za jakiś propozycje płatnych/bezpłatnych programów lub ofertę przygotowania takiego prostego i estetycznego programu do obsługi zleceń.

Gdyby program miał również aplikacje na iphona (szczególnie dla admina) byłoby cudnie.

Reasumując dopuszczam opcję znalezienia i wdrpomoc mi we wdrożeniu się (rozwiązanie preferowane) jak i napisania czegoś takiego od podstaw w rozsądnej cenie.

Zapraszam do kontaktu na priv.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 3 listopada 2018 przez Roman Wiltosiński Użytkownik (540 p.)
wybrane 4 listopada 2018 przez georgnero
 
Najlepsza
Nie wiem cy tytuł pytania jest trafny?

Jest bardzo dużo programów nawet darmowych do Zarządzania Projektami, ale z opisu tego pytania wynika,że chodzi o coś zupełnie innego niż Zarządzanie Projektami?
komentarz 4 listopada 2018 przez georgnero Nowicjusz (150 p.)
Faktycznie wydaje mi się że potrzebuję raczej czegoś na wzór platformy zleceń aniżeli programu do zarządzania projektami. Coś gdzie będę mógł dodawac zlecenia a redaktorzy na podstawie pierwszeństwa mogliby zajmować zlecenia, wykonywać się i gotowe odsyłać przez platformę. Jakieś pomysły?
komentarz 4 listopada 2018 przez Roman Wiltosiński Użytkownik (540 p.)
No właśnie,  potrzebna jest  tu raczej,  jakaś relacyjna baza danych. Może wystarczyłaby baza w AccesPoint?
komentarz 5 listopada 2018 przez georgnero Nowicjusz (150 p.)
Platforma musi mieć parę funkcji które nie jestem pewien czy ten program przewiduje. Wysyłanie mailingu do redaktorów, wysyłanie gotowych zleceń przez platformę itp.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 513 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 283 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 62 wizyt
pytanie zadane 8 września 2020 w C i C++ przez Misiek Mądrala (5,300 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...