• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Zmiana hasła w bazie danych - problem

0 głosów
33 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2018 w SQL, bazy danych przez czujek22 Mądrala (6,790 p.)
zamknięte 2 listopada 2018 przez czujek22

Witam. Mam poważny problem, ponieważ konfigurowałem sklep i zmieniłem hasło do bazy danych sklepu na potrzeby konfiguracji dodatkowych modułów (tak głupie działanie) i teraz jest problem bo poprzedniego hasła nie pamiętam a strona się nie czyta bo wyskakuje błąd

Link to database cannot be established: SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user '24091698_epart'@'localhost' (using password: YES)

Starego hasła nie zdobędę więc zostaje zmienić dane w aktualnych plikach, ale jakiego pliku szukać skoro w komunikacie nie ma jego nazwy ? :\
Sklep na prestashop, Może ktoś wie jakie pliki odpowiadają tutaj za konfiguracje z bazą ?

komentarz zamknięcia: stare hasło znalezione w ..//config/settings.inc.php

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 149 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2017 w PHP, Symfony, Zend przez mi-20 Stary wyjadacz (10,020 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 49 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2018 w SQL, bazy danych przez Maikel11 Początkujący (410 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 97 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2018 w SQL, bazy danych przez szymonq Użytkownik (720 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

59,250 zapytań

104,669 odpowiedzi

216,620 komentarzy

31,670 pasjonatów

Przeglądających: 256
Pasjonatów: 14 Gości: 242

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...