• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

programista-płakał-jak-commitował.pl - co zrobić, aby więcej ludzi zaczęło wchodzić na stronę.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
618 wizyt
pytanie zadane 30 października 2018 w Nasze poradniki przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Witam, stworzyłem stronę programista-płakał-jak-commitował.pl, strona ma dość mało wejść. Przeciętnie 4 użytkowników dziennie.

Próbowałem na wykopie swoich sił, jednak zdobyłem tylko 6 wykopów. Czy ktoś ma jeszcze pomysł, co zrobić?

Co byście zmienili na stronie, aby przyciągnęło więcej użytkowników? 

1
komentarz 30 października 2018 przez Tnifey Pasjonat (24,190 p.)
takie strony powinny tworzyć community, więc jeśli nie ma opcji komentowania to tak średnio bym powiedział :P

2 odpowiedzi

+6 głosów
odpowiedź 30 października 2018 przez chucksqll Stary wyjadacz (12,930 p.)
Zacząłbym od zmiany nazwy na krótszą... ta jest zdecydowanie za długa.
5
komentarz 30 października 2018 przez niezalogowany
dołączam się do tej podpowiedzi :) i nie używałbym polskich znaków w linku, bo ludzie jeszcze nie są przyzwyczajeni do tego
+1 głos
odpowiedź 30 października 2018 przez Potopiec Obywatel (1,550 p.)
Moim zdaniem kontent zbyt jednolity, zbyt szybko się znudzi i nie będą jej polecać .Spoko jeżeli to by była jedna z zakładek . "Programista płakał  jak commitował" , "budowlaniec płakał jak robił" (jak strona partnerska), " cieśla płakał jak strugał" ,etc.
komentarz 30 października 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Własnie o czymś takim myślałem, miało by to racje bytu?
komentarz 30 października 2018 przez Potopiec Obywatel (1,550 p.)
Tak mi się wydaje popatrz przykładowo na  9gag.com strona ma mrowie postów i zakładek i chodź zawartość coraz rzadziej oryginalna czy ciekawa to, zawsze coś da się wygrzebać. Dla każdego coś dobrego

Podobne pytania

+5 głosów
0 odpowiedzi 236 wizyt
pytanie zadane 20 października 2018 w Nasze projekty przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 283 wizyt
pytanie zadane 18 października 2018 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 277 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2017 w HTML i CSS przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,620 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...