• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

mam kilka pomysłów na apki, szukam wspólnika - programisty

VPS Starter Arubacloud
–6 głosów
425 wizyt
pytanie zadane 29 października 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Adrian Polski Nowicjusz (120 p.)
zmienione kategorie 29 października 2018 przez Arkadiusz Waluk
Witajcie, zajmuje się sprzedażą i marketingiem, mam kilka pomysłów na apki ale nie jestem informatykiem, a nie chcę płacić za ich stworzenie. Szukam wspólnika z lubuskiego lub województw ościennych który chciałby zająć się stworzeniem tych aplikacji. Ja daję pomysł, zajmuje się sprzedażą, administracją, marketingiem itd. Mam też wstępne projekty tych aplikacji tzn co i jak powinno działać. Jeden z pomysłów jest kompleksowy i obejmuj oprócz apki stronę www, sklep internetowy itd. Jeśli ktoś chętny proszę o info a.polski@gazeta.pl  lub tel. 667507337

2 odpowiedzi

+11 głosów
odpowiedź 29 października 2018 przez pulson666 Stary wyjadacz (12,560 p.)

Szukam jelenia laugh Ja wiem, że gazeta.pl ma problemy finansowe no ale nie, aż takie :D

+1 głos
odpowiedź 29 października 2018 przez miro Pasjonat (23,870 p.)
Witaj, napisałeś że zajmujesz się częścią marketingową. Wykonałeś już pierwszy krok i zbadałeś rynek pod względem popytu na aplikacje na które masz pomysł?
Na co mają być te aplikacje, w jakich domenach?

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 430 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,756 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 125 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,082 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...