• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Strona zintegrowana z Youtube

+2 głosów
136 wizyt
pytanie zadane 28 października 2018 w PHP, Symfony, Zend przez jakubmark Początkujący (350 p.)
Hej

Wpadłem na pewien pomysł, ale nie wiem, czy to co sobie wykombinowałem jest możliwe, ponieważ to byłby pierwszy raz gdy działałbym z Youtubowym  API

A więc czy jest możliwe, aby zbierać konkretne informacje na temat działalności użytkowników w ramach danego kanału.

A jaśniej, czy jest możliwe abym podłączył jakiś kanał dajmy na przykład "Pasja informatyki" do tej mojej strony która miałaby, w przypadku gdy zarejestrowany użytkownik zacznie oglądać film z tego kanału, to strona doda go do swojej bazy, będzie zapisywała czas jaki spędził oglądając filmy na tym kanale, wykrywała, że ocenił film, czy dodał  komentarz?

Wiem, że istnieją takie strony/aplikacje dla na Twitch ale dla YT, żadnej spełniającej moje oczekiwania nie znam. Jeśli już istnieje coś takiego o czym piszę, dla YT to proszę o link, chętnie zobaczę.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 29 października 2018 przez jakubmark Początkujący (350 p.)
Podbijam
0 głosów
odpowiedź 2 listopada 2018 przez jakubmark Początkujący (350 p.)
Do trzech razy sztuka,  podbijam.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 48 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 44 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 78 wizyt
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

60,170 zapytań

105,836 odpowiedzi

219,759 komentarzy

32,397 pasjonatów

Przeglądających: 163
Pasjonatów: 1 Gości: 162

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...