• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Czemu w Firefoxie nie wyswietlaja sie filmik z yt i obrazy .

Object Storage Arubacloud
0 głosów
114 wizyt
pytanie zadane 27 października 2018 w HTML i CSS przez sivyy Nowicjusz (120 p.)
zamknięte 27 października 2018 przez sivyy
Czesc zacząłem niedawno programowac w HTML i mam pewien problem otoz kiedy otwieram plik index.html w firefoxie to nie wyswietlaja sie obraz w którym jest hiperłącze i filmik z yt. Czy da sie to jakoś naprawic? Do niedzieli wieczorem nie mam dostępu do tego kodu (potrzebne jest mi firefox ponieważ w mojej szkole nie ma chroma a nauczyciel nie zainstaluje . ​​
komentarz zamknięcia: -
komentarz 27 października 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Jak nie pokażesz nam kodu to mamy wywróżyć co jest nie tak czy jak sobie to wyobrażasz?
komentarz 27 października 2018 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Ja bym "zaczoł" od ortografii.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 27 października 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Jeśli masz tam jakieś hiperłącze to po pierwsze daj kod, a po drugie powiedz co mówią dev toolsy, to podstawa debugowania kodu webowego. Zobacz najpierw konsolę czy czasem nie bije jakimiś błędami, a jeśli tak jest czysto to sprawdź wszystkie requesty w Network i zobacz czy masz tam dobre odpowiedzi. Bez tej wiedzy ciężko Ci pomóc.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 558 wizyt
–2 głosów
2 odpowiedzi 544 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 126 wizyt
pytanie zadane 26 lipca 2023 w Offtop przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...