• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy znacie jakiś dobry darmowy VPS ?

+1 głos
379 wizyt
pytanie zadane 25 października 2018 w Sieci komputerowe, internet przez niezalogowany
Witam, wiem że były już takie pytania ale były dosyć dawno. Chciałbym darmowy serwer z Node.JS, nie chcę na niego wydawać żadnych pieniędzy. Serwer ten posłuży do postawienia bot'a na serwis Discord i interesowałoby mnie od 512MB RAM w górę. Tak żeby wyrabiał się z Node.JS.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
komentarz 25 października 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (247,590 p.)
Jak nie chcesz żadnych to nie wiem, ale jak możesz wydać mało to ArubaCloud za 4zł/ miesiąc. Pierwsze dwa miesiące możesz mieć za darmo.
komentarz 25 października 2018 przez niezalogowany
Dziękuję za odpowiedź możliwe że skorzystam jeśli nie będę miał innego wyjścia ;)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 października 2018 przez izonik Stary wyjadacz (12,640 p.)

Chyba najlepszą opcją jest Amazon AWS (darmowy przez rok, ale chyba musisz podać numer karty) lub ewentualnie Open Shift (ale tu trzeba trochę poczekać na darmowe konto)

komentarz 25 października 2018 przez afqedart Gaduła (4,660 p.)
Amazon AWS :)
komentarz 25 października 2018 przez niezalogowany
edycja 25 października 2018

@izonik,
Niestety chyba właśnie trzeba podać ten numer karty, nie chcę się tam nawet rejestrować bo chce za dużo informacji. Poczekam na inne odpowiedzi chyba że jeszcze jakąś znasz to możesz napisać ;) Edit: Przepraszam nie zauważyłem Open Shift, już się tam zarejestrowałem i czekam

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 65 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2018 w Python, Django przez kuba802802 Początkujący (360 p.)
+1 głos
5 odpowiedzi 1,497 wizyt
pytanie zadane 16 sierpnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez KaliLinux Początkujący (260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 205 wizyt
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

64,233 zapytań

110,623 odpowiedzi

231,914 komentarzy

46,972 pasjonatów

Przeglądających: 237
Pasjonatów: 15 Gości: 222

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...