• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Crucial czy GoodRAM - dysk ssd

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,326 wizyt
pytanie zadane 23 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez SimonTop1 Użytkownik (620 p.)
Witam. Mam pytanie. Planuję zakup dysku ssd do laptopa. Zastanawiam się który będzie lepszy.

Do wyboru mam dwa, które mi odpowiadają:

-Crucial 1TB 2,5" SATA SSD MX500

https://www.x-kom.pl/p/400626-dysk-ssd-crucial-1tb-25-sata-ssd-mx500.html?fbclid=IwAR2qI117ODlva9_pPSEdIcmFgCD7vEoiskiLZporrTY4eHZN-d4_nJ5lXqs

 

- GOODRAM 960GB 2,5'' SATA SSD CX30

https://www.x-kom.pl/p/450382-dysk-ssd-goodram-960gb-25-sata-ssd-cx300.html?fbclid=IwAR1-mD4k87HbeXOpQes3quK7SuId64LKZPsjAJZfNtxI1N3KkkuGSm6OOWs

Ktoś ma, poleca? Czekam na opinie. Pozdrawiam!

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 października 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
wybrane 29 października 2018 przez SimonTop1
 
Najlepsza
W mojej opini GOODRAM, ogólnie sam posiadam ten egzemplarz własnie i od siebie mogę polecić, że w tej cenie mega dobra opcja i jestem bardzo zadowolony, brak problemów ( zwalniania ) płynny stan niezależnie od ilości zajęte miejsca, fajna przepustowość.

Generalnie :D sam fakt ssd i tak znacząco poprawił mi pracę przy projektach ... z IDE
+1 głos
odpowiedź 24 października 2018 przez afqedart Mądrala (5,050 p.)
Crucial jest nowszy, szybszy, pojemniejszy i zawiera więcej technologii wspomagających pracę dysku więc nie mam pojęcia nad czym Ty się zastanawiasz. Zapewne wiesz, że obie te marki to w zasadzie dystrybutorzy a nie producenci. Wszystko i tak składane jest u chińczyków, więc nie zadawaj głupich pytań. Jakościowo jest wszystko to samo.
+1 głos
odpowiedź 24 października 2018 przez Shepherd Bywalec (2,180 p.)
Moim zdaniem lepszą opcją z tych dwóch lepszym wyborem będzie GoodRam. Sam posiadam ich dysk i jak na razie nie zawiódł mnie pod względem szybkościowym :D
0 głosów
odpowiedź 24 października 2018 przez Swiru Gaduła (3,780 p.)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 120 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2023 w Sprzęt komputerowy przez whiteman808 Obywatel (1,820 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 311 wizyt
pytanie zadane 24 grudnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez kevin Mądrala (5,010 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 4,264 wizyt
pytanie zadane 25 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez kmarcin Użytkownik (590 p.)

92,548 zapytań

141,390 odpowiedzi

319,509 komentarzy

61,932 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...