• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ile za wykonanie prostej strony ze skrzynką mailową

0 głosów
142 wizyt
pytanie zadane 23 października 2018 w Offtop przez Greeenone Stary wyjadacz (12,190 p.)
Witam.

Pewna osoba chce aby wykonał jej prostą stronę wraz z możliwością tworzenia konta oraz wysyłania wiadomości. Według was ile powinna kosztować mniej więcej tak strona ?

> Użytkownik ląduje na stronę coś w stylu landing page a następnie tworzy konto. Po utworzeniu konta może wysyłać wiadomości do innych użytkowników

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 24 października 2018 przez Józef Mądrala (5,220 p.)
wybrane 24 października 2018 przez Greeenone
 
Najlepsza
Jeżeli w kwestii tworzenia stron jesteś nowicjuszem, to zlecenie to jest dla Ciebie okazją, aby zetknąć się z "prawdziwym" projektem, który może zmusić Cię do rozwiązywania problemów niewystępujących przy "sterylnych" stronach ćwiczeniowych (pamiętaj, że tutaj będziesz w dużej mierze uzależniony od zleceniodawcy, jego funduszy, wykorzystaniu wtyczek i rozwiązań, o których wcześniej nawet nie myślałeś itp.) Ponieważ takie doświadczenie jest niezwykle cenne dla początkujących, to powinieneś wykonać stronę za darmo lub za symboliczną opłatą (100zł?) To właśnie doświadczenie (i zalążek jakiejś reputacji) będzie Twoją prawdziwą zapłatą. Pamiętaj jednak, że rezygnując z gratyfikacji automatycznie przyznajesz, iż angażujesz się w przedsięwzięcie, aby nabrać praktyki. Musisz się więc zastanowić, czy "pewna osoba" zgodzi się zaryzykować powierzenie swojej strony komuś, kto może po prostu nie ogarnąć tematu. Jeśli jest to ciocia/kuzyn/kolega, a projekt jest czysto hobbystyczny, to nie ma sprawy. Jeżeli jednak przekonałeś kogoś, że jesteś "normalnym" web-developerem, a strona jest jakoś powiązana z jego biznesem, no to persona ta może nabrać uzasadnionych wątpliwości.

Jeżeli natomiast jesteś projektantem z prawdziwego zdarzenia, to chyba sam wykoncypujesz (w oparciu o dotychczasowe doświadczenia i wykorzystywany cennik) ile powinna kosztować tego typu strona:)
komentarz 24 października 2018 przez Greeenone Stary wyjadacz (12,190 p.)
Dzięki za wyczerpują odpowiedź. Co do tworzenia stron, to z front-endu jest z zaawansowanym stopniu. Co do back-endu, to posiadam podstawy ale z kursami pod ręką raczej nie powinno być utworzeniu z ową stroną :)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 616 wizyt
pytanie zadane 26 sierpnia 2015 w Offtop przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 121 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2018 w Offtop przez Hiskiel Pasjonat (22,990 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 990 wizyt
pytanie zadane 25 października 2016 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (29,510 p.)
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

64,791 zapytań

111,250 odpowiedzi

233,951 komentarzy

46,683 pasjonatów

Przeglądających: 138
Pasjonatów: 1 Gości: 137

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...