• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ile za wykonanie prostej strony ze skrzynką mailową

0 głosów
141 wizyt
pytanie zadane 23 października 2018 w Offtop przez Greeenone Stary wyjadacz (10,960 p.)
Witam.

Pewna osoba chce aby wykonał jej prostą stronę wraz z możliwością tworzenia konta oraz wysyłania wiadomości. Według was ile powinna kosztować mniej więcej tak strona ?

> Użytkownik ląduje na stronę coś w stylu landing page a następnie tworzy konto. Po utworzeniu konta może wysyłać wiadomości do innych użytkowników

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 24 października 2018 przez Józef Mądrala (5,220 p.)
wybrane 24 października 2018 przez Greeenone
 
Najlepsza
Jeżeli w kwestii tworzenia stron jesteś nowicjuszem, to zlecenie to jest dla Ciebie okazją, aby zetknąć się z "prawdziwym" projektem, który może zmusić Cię do rozwiązywania problemów niewystępujących przy "sterylnych" stronach ćwiczeniowych (pamiętaj, że tutaj będziesz w dużej mierze uzależniony od zleceniodawcy, jego funduszy, wykorzystaniu wtyczek i rozwiązań, o których wcześniej nawet nie myślałeś itp.) Ponieważ takie doświadczenie jest niezwykle cenne dla początkujących, to powinieneś wykonać stronę za darmo lub za symboliczną opłatą (100zł?) To właśnie doświadczenie (i zalążek jakiejś reputacji) będzie Twoją prawdziwą zapłatą. Pamiętaj jednak, że rezygnując z gratyfikacji automatycznie przyznajesz, iż angażujesz się w przedsięwzięcie, aby nabrać praktyki. Musisz się więc zastanowić, czy "pewna osoba" zgodzi się zaryzykować powierzenie swojej strony komuś, kto może po prostu nie ogarnąć tematu. Jeśli jest to ciocia/kuzyn/kolega, a projekt jest czysto hobbystyczny, to nie ma sprawy. Jeżeli jednak przekonałeś kogoś, że jesteś "normalnym" web-developerem, a strona jest jakoś powiązana z jego biznesem, no to persona ta może nabrać uzasadnionych wątpliwości.

Jeżeli natomiast jesteś projektantem z prawdziwego zdarzenia, to chyba sam wykoncypujesz (w oparciu o dotychczasowe doświadczenia i wykorzystywany cennik) ile powinna kosztować tego typu strona:)
komentarz 24 października 2018 przez Greeenone Stary wyjadacz (10,960 p.)
Dzięki za wyczerpują odpowiedź. Co do tworzenia stron, to z front-endu jest z zaawansowanym stopniu. Co do back-endu, to posiadam podstawy ale z kursami pod ręką raczej nie powinno być utworzeniu z ową stroną :)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 612 wizyt
pytanie zadane 26 sierpnia 2015 w Offtop przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 121 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2018 w Offtop przez Hiskiel Pasjonat (22,580 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 976 wizyt
pytanie zadane 25 października 2016 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (27,890 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

63,168 zapytań

109,404 odpowiedzi

228,554 komentarzy

42,693 pasjonatów

Przeglądających: 57
Pasjonatów: 6 Gości: 51

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...