• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Skróty klawiszowe typu alt + tab, nie działają z lewy altem lecz z prawym wszystko śmiga

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
2,628 wizyt
pytanie zadane 22 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez Zbyszeek Nowicjusz (120 p.)
Tak jak w temacie, mam nowa klawiaturę (mechaniczną). Zawiodłem się strasznie, ale nie działa mi żaden skrót związany z lewym altem typu alt + tab lub alt + scroll w programach, oczywiście polskie znaki działają,,, Oczywiście wszystkie skróty działają z prawym altem. Nie wiem co mam zrobić szukałem w ustawieniach i nic za bardzo nie znalazłem, Dodam jeszcze, że to klawiatura T-REX II CA-1410. Proszę o szybką pomoc, przez ten problem strasznie nie wygodnie mi się pracuje w programach i ogólnie na komputerze :(

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 października 2018 przez Shepherd Bywalec (2,180 p.)
Jest możliwość, że w twojej nowej klawiaturze masz uruchomiony jakiś skrót (tryb) który np. podmienia alty między sobą. Jeśli masz podłączoną klawę pod USB 3.x zmień na USB 2.0 - wydaje się głupie, lecz niektóre urządzenia nie działały u mnie poprawnie na USB 3.0
0 głosów
odpowiedź 29 października 2018 przez SimonTop1 Użytkownik (620 p.)
Szukałeś w ustawieniach klawiatury czy systemu?

https://www.californiaaccess.pl/pl/ca-gaming-pl?format=raw&task=download&fid=40

Spróbuj coś tutaj wyczytać.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 907 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 346 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2016 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...