• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pozycjonowanie fotobloga

Object Storage Arubacloud
0 głosów
127 wizyt
pytanie zadane 22 października 2018 w Sieci komputerowe, internet przez karkul Użytkownik (620 p.)

Witam prowadzę fotobloga na wordpressie 

http://photoway.pl

i mam takie pytanie:

w jaki sposób mogę go pozycjonować ?

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 października 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Poczytaj o SEO, są różne wtyczki do Wordpress do pozycjonowania. Pisz artykuły na minimum 300 słów. Opisuje każde zdjecie, tekst alternatywny i słowa kluczowe wypełnij. Dodaj bloga do katalogów stron.
komentarz 22 października 2018 przez karkul Użytkownik (620 p.)
a co sądzisz o portalach społecznościowych ?
komentarz 22 października 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

Dodaj bloga do katalogów stron.

A można wiedzieć na jakiej podstawie twierdzisz, że to ma jakiś sensowny wpływ na SEO? Pytam, ponieważ z tego co ja czytałem parę razy w necie i słuchałem wypowiedzi "googlowców" raz obserwowałem na własnych projektach to te katalogi dzisiaj nie mają większego znaczenia. Skąd masz informacje o ich pożyteczności dla SEO i o jakich dokładniej katalogach myślisz?

komentarz 22 października 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

a co sądzisz o portalach społecznościowych ?

jak najbardziej. generalnie to nie wierz w bzdury często powtarzane w necie, że liczą się tylko tzw. dobre linki, są to bzdury wyssane z palca przez ludzi, którzy chyba nigdy nie robili żadnej większej apki. Tak naprawdę bardzo dobre efekty dają tzw. linki naturalne, na forach, fb itp. ale też nie przeginaj z tym...

Generalnie spróbuj się powypowiadać w różnych wątkach, forach itp. i niech link będzie pewnym dodatkiem, a nie tym głównym elementem wypowiedzi. W ten sposób zyskasz sobie userów, którzy sami będą Cię promować dalej.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 143 wizyt
pytanie zadane 29 kwietnia 2020 w HTML i CSS przez Paproch Użytkownik (700 p.)
–2 głosów
2 odpowiedzi 175 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 476 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...