• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena Projektu? (Raczej prośba o podpowiedz designerska)

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
194 wizyt
pytanie zadane 10 lipca 2015 w Nasze projekty przez ReksetoDev Gaduła (4,530 p.)
Cześć jesli dobrze czujesz sie w srodowisku webdeveloperskim :) to możesz mi powiedziec co moge zmienic w stronie ^^ pisze aktualnie strone z rankingiem z mysql i robie robie i zrobiłem ale nie mam pomyslu co do designu a ten projekt nie jest w ps i nie chce mi sie go odginać do ps'a ;-; dobra dam kilka ssów a ty jako osoba miła mozesz mi powiedziec swój wlasny pomysł (dzieeeeki <3) Ranking (faza alpha) - http://scr.hu/26d5/hh1fv (menu jest sticky dlatego je widzicie ) Profil gracza (ranking i itd) - http://scr.hu/26d5/kzn1s także jesli ktoś ma jakies fajne zestawy kolorystyczne albo pomysl na zmiany jakie moge wprowadzic dziekowałbym za napisanie postu

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Taka zwykła strona na pierwszy rzut oka. Ale możesz rosciagnij tego diva w poziomie na rankingi w pierwszym scrinszocie.
komentarz 10 lipca 2015 przez ReksetoDev Gaduła (4,530 p.)
Dzieki postaram sie ;) czekam na dalsze propozycje ;d (wiem ze zwykla strona dopiero zaczynam to jest mój 2 projekt w css html js php  pisany przez mnie bez boostrapów itd zadnych szablonów nigdy ich nie lubilem )
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2015 przez Ivan Maniak (60,650 p.)
Wg. google nie powinno się dawać ikony, napisu na przemian w menu. Albo ikony albo etykity. Z tego co pamiętam. Oraz wysrodkowałbym te napisy w menu.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 271 wizyt
pytanie zadane 4 lipca 2015 w JavaScript przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 202 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 321 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2019 w Nasze projekty przez Kazik98x Obywatel (1,780 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...