• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy Windows 10 będzie ostatnim Windowsem?

Object Storage Arubacloud
+5 głosów
488 wizyt
pytanie zadane 10 lipca 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Niedawno słyszałem pogłoski, że tak może być. Co wy o tym myślicie?

9 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 10 lipca 2015 przez Comandeer Guru (600,810 p.)
wybrane 10 lipca 2015 przez Mieszko I
 
Najlepsza
Windows 10 będzie ostatnim Windowsem na takiej samej zasadzie, jak HTML 5 jest ostatnim HTML-em, czyli będzie po prostu progresywnie rozwijany (na zasadzie podobnej do OS X)
+1 głos
odpowiedź 10 lipca 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Ta, zapewne tak będzie. Myślę że następne oprogramowania będą miały inną nazwę.

Brakuje mi w Windowsach oprogramowania, które będzie skonfigurowane nie pod gry, a pod inne funkcjonalności. Coś jak Linux, Mac. Już nie wspomnę o wirusach.

Mam nadzieję że Microsoft nie spierdzieli tego systemu. :-)
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2015 przez azybad Mądrala (5,500 p.)
Tak zapowiedział Microsoft. Będą długo wspierali Win10, jednak następne wersje będą kryły się pod inną nazwą
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2015 przez tarnasm Gaduła (3,030 p.)
Ale ostanim produktem pod szyldem Windows czy ostanim systemem jaki wypuści Microsoft?
komentarz 10 lipca 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Raczej pytam się i o to i o to.
komentarz 10 lipca 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Na 99% chodziło mu o system. :)

EDIT: Uf, grunt że napisalem "Na 99%", bo bym wyszedł na gapę. :)
komentarz 10 lipca 2015 przez tarnasm Gaduła (3,030 p.)
JP na 99% :D
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2015 przez L3t94 Użytkownik (900 p.)
Nazwa nie ważna, za to ważne co pod ta nazwą siedzi.
Napisz dokładniej ja kto rozumiesz ostatnim :)?
komentarz 10 lipca 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Chodzi mi o to, że później po tym windowsie nie będzie już nowego.
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
albo stanie sie open source.
komentarz 10 lipca 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
Hehe, ta jasne... choć kto wie co będzie w przyszłości.
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2015 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
Cześć, szczerze w to wątpie. :) Windows to świetna maszynka Microsoftu do robienia niemałych pieniędzy, więc po co zaniechać pracy nad nowymi wersjami czegoś co przynosi niebotyczne zyski, może np: zmienią nazwę na Dors... To tylko moja osobista opinia, będę mocno skonsternowany jak faktycznie nie wyjdzie więcej wersji "Windows" :P
komentarz 29 lipca 2015 przez niezalogowany
Hah :D W sumie to teraz u nich są kafelki zamiast okien, ze ścian się na podłogę przenieśli. Teraz muszą sobie mopa dokupić, bo wcześniej to Cillit Bang'iem czyścili :D

PS: drzwi po angielsku się pisze przez dwa 'o' ;)
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Jużto widzę pewnie wymyślą nową nazwę i będą jechali z tym dalej. Nie pozwoli im się zatrzymać rynek, bo nie zarobią muszą zrobić nowość żeby zarobić, a jak zarobią jak będą robili w koło 10 ? Nie ma siły. Windows może i ostatni, no nie wiem może android desktop... coś będzie na 100%
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
I tak kiedyś wypuszczą kolejny system po jakoś muszą zarabiać. A za systemy najwięcej zarabiają.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 358 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2015 w Offtop przez Kuroi Obywatel (1,390 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 225 wizyt
pytanie zadane 8 października 2019 w Systemy operacyjne, programy przez majdanek Użytkownik (600 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 249 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez serdaw Użytkownik (740 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...