• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kalkulator do matury

Object Storage Arubacloud
0 głosów
895 wizyt
pytanie zadane 16 października 2018 w Offtop przez KariK-02 Mądrala (6,030 p.)
Hej, poleci ktoś dobry kalkulator max do 50zł taki, który mógłbym wziąć na maturę. Jedyne wymagania to: kolejność wykonywania działań, pierwiastkowanie, zmiana znaku.
komentarz 20 października 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Na maturę jest dozwolony kalkulator prosty, czyli taki, który kupisz za nawet kilka złotych. Na co Ty chcesz wydawać aż 50 zł?

7 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 16 października 2018 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Jeżeli przelejesz mi 50 ziko na konto to kupię Ci odpowiedni kalkulator. Warunek jest jeden - nie dostaniesz ani paragonu ani faktury :D
0 głosów
odpowiedź 16 października 2018 przez mhdv Obywatel (1,580 p.)
Praktycznie dowolny kalkulator prosty. Za 50zł możesz kupić już jakiegoś przeciętniaka naukowego, ale niestety takiego nie zabierzesz na maturę. Więc nie rozwodziłbym się tutaj szczególnie tylko brał pierwszy lepszy, cudów tu nie ma :)).
0 głosów
odpowiedź 16 października 2018 przez X3h Dyskutant (9,540 p.)
Vector dk-055. Pisałem z nim wszystkie kolosy.
0 głosów
odpowiedź 20 października 2018 przez jan18 Nowicjusz (220 p.)
kazdy kalkulator się nada
0 głosów
odpowiedź 20 października 2018 przez VirtualMember Pasjonat (15,790 p.)

Nie polecam korzystać z kalkulatorów szkolnych. Najlepiej mieć swój bo wtedy nieco pamięciowo wykonuje się szybciej na nim obliczenia. Na maturce czasu jest zbyt mało by użerać się z jakimś badziewiem. Ja polecę coś co kupisz za ok. 10 zł a służyło mi całe liceum wraz z egzaminami maturalnymi:

Vector CH-853

 

0 głosów
odpowiedź 20 października 2018 przez MarcinZielony Użytkownik (710 p.)
http://techfresh.pl/jaki-kalkulator-na-mature-ranking-najlepszych-modeli/

Nie chcę złowróżyć, ale mogą byc problemy z matematyką ;)
–1 głos
odpowiedź 20 października 2018 przez C.J Obywatel (1,370 p.)
Z tego, co wiem to szkoła powinna sama rozdać wszystkie potrzebne przybory. Jedynie, co będziesz tam mógł mieć swojego, to długopis. A nawet, jeśli pozwolą ci wnieść swój, to tylko taki z najprostszymi funkcjami. (bez jakiś operacji trygonometrycznych i logarytmowania)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 735 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2020 w Offtop przez Krasik Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 119 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2019 w Offtop przez Sinnley Stary wyjadacz (12,810 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...