• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Orange Pi Lite - Zasilacz

Object Storage Arubacloud
+1 głos
113 wizyt
pytanie zadane 14 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez Ravenix Początkujący (330 p.)
zamknięte 14 października 2018 przez Ravenix

Witam!
Chciałbym zakupić Orange Pi lite w zestawie z zasilaczem, który posiada prawdopodobnie wtyczkę angielską (Jeśli się mylę to przepraszam). Jak wiadomo owa wtyczka nie będzie raczej pasować do mojego gniazdka i w tym problem.

Tutaj rodzi się moje pytanie: Czy mogę zamiast tego oficjalnego użyć zasilacza do PSP? Ma taką samą końcówkę i raczej nie powinny wystąpić z nim żadne problemy (Moc obu zasilaczy jest taka sama, czyli 5V)

Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.

komentarz zamknięcia: Poznanie odpowiedzi na pytanie.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 14 października 2018 przez jeremus Maniak (59,720 p.)
wybrane 14 października 2018 przez Ravenix
 
Najlepsza
sony psp 104 - ma wydajność prądową 2A,  a ten zasilacz od plite - 3A

w niektórych zastosowaniach  ( takich bardziej obciążających tego Orange ) może być za mało.
komentarz 14 października 2018 przez Ravenix Początkujący (330 p.)
Całkiem możliwe. Dowiedziałem się przed chwilą, że mój kolega używa właśnie zasilacza do PSP i jest okej. Warto zaznaczyć to iż posiada pomarańczkę od ponad roku. Dzięki za odpowiedź!

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 308 wizyt
pytanie zadane 14 października 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Tuxiarz Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 270 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca 2022 w Sprzęt komputerowy przez jakubjordanek Obywatel (1,320 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 435 wizyt
pytanie zadane 12 lipca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Undisputed Gaduła (3,040 p.)

92,568 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,630 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...