• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Do czego moge uzyc js-a na steonie?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
162 wizyt
pytanie zadane 13 października 2018 w JavaScript przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Cześć. Chciałbym was prosić o jakieś ciekawe pomysły na elementy Java script które mógłbym zastosować na swojej stronie. Prosiłbym także o to aby jeżeli ktoś podzieli się jakimś pomysłem napędową mnie w jaki sposób wie do tego zabrać (o czym poczytać itd). Dodam jeszcze że strona jest tematycznie związana z technologią

Dzięki za poświęcony czas i liczę że rozpęta się tu prawdziwa burza mózgów ;)
komentarz 13 października 2018 przez Kondzio Mądrala (5,230 p.)

Wnioskując po Twoich pytaniach na forum chyba nie bardzo rozumiesz nawet po co jest js i stąd niewiedza jak tego wszystkiego użyć. Ja jakimś bossem JS'owym nie jestem, ale poszukaj na yt poradników z JS i pisz razem z nimi kod.

Przykład (świetny kanał):

https://www.youtube.com/watch?v=vEROU2XtPR8

Tutaj akurat wykonuje js w pliku html, ale równie dobrze możesz utworzyć plik .js, a w htmlu tylko go zaimportować tagami script.

Na stronie http://kursjs.pl/ też masz bardzo fajnie wszystko wyjaśnione od podstaw.

komentarz 13 października 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Trochę poogladalem poczytałem itd. Ale chcialem posłuchać jakiś ciekawych pomysłów z jego użyciem
komentarz 15 października 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

Tutaj masz "rankingi" najlepszych stron, warto czasem zerknąć, a nuż coś się trafi w oko, jakiś fajny efekt (choć niestety nie jest napisane, jak to wykonać, ale właśnie w tym rzecz, aby samemu to zrobić.)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 15 października 2018 przez X3h Dyskutant (9,540 p.)
Nauka na siłę nie jest skuteczna. Napisanie prośby w ładny i składny sposób tego nie zmieni. Poza tym zacznij zauważać co się znajduje na innych stronach albo nawet tutaj. Jest to tak na prawdę pierwszy krok, który przyda się później przy pisaniu.
0 głosów
odpowiedź 15 października 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Np. dynamicznej zmiany danych na stronie dzięki api a nawet w czasie rzeczywistym.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 168 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 174 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2017 w JavaScript przez skrzatjedyny Gaduła (3,150 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 155 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...