• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

brak motywu stylów w wotrpress

–1 głos
45 wizyt
pytanie zadane 12 października w Systemy operacyjne, programy przez justyna_17 Nowicjusz (120 p.)
Witam!

Zakupiłam szablon WordPress dostałam link do ściągnięcia, gdy staram się go wgrać wyskakuje mi informacja: brak arkusza stylów.

Gdy zadzwoniłam do firmy od której kupiłam ten szablon to mi powiedzieli, że wgrywa go się inaczej niż bezpłatną templatkę. A za pomoc jest płatna. Może ktoś tu mi pomoże
komentarz 12 października przez HumanINC Gaduła (4,750 p.)
Cześć,

Nie otrzymałeś instrukcji instalacji?

Pzdr, HumanNC
komentarz 12 października przez justyna_17 Nowicjusz (120 p.)
Niestety nie dostałam instrukcji, a jak zadzwoniłam, to popierdzieli, że pomoc jest płatna

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 października przez shotokan Nałogowiec (36,430 p.)
Ja bym już z usług tej firmy nie skorzystał...
Motywy wgrywa się albo z poziomu WP, albo ściągamy paczkę z motywem i kopiujemy pliki do określonej lokalizacji czyli /wp-content/themes/.

Skoro nie ma arkusza stylów to być może nie jest on dołączony bezpośrednio do motywu, tylko firma ma go u siebie, tak, aby nie można było go modyfikować.
komentarz 12 października przez penera Gaduła (4,040 p.)
Daj link do szablonu, musi być jakaś instrukcja w środku

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 64 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2017 w HTML i CSS przez LeeVay Użytkownik (720 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 474 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Miska00 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 872 wizyt
pytanie zadane 19 października 2017 w PHP, Symfony, Zend przez Piotr Jarema Początkujący (340 p.)
Porady nie od parady
Odznacz odpowiedź zieloną fajką, jeśli uważasz, że jest ona najlepsza ze wszystkich i umożliwiła ci rozwiązanie problemu.Najlepsza odpowiedź

56,493 zapytań

101,200 odpowiedzi

208,598 komentarzy

28,160 pasjonatów

Przeglądających: 213
Pasjonatów: 8 Gości: 205

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...