• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki kurs wybrać

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
236 wizyt
pytanie zadane 11 października 2018 w HTML i CSS przez FB-- Nowicjusz (180 p.)

Cześć. 
Wie ktoś jak to jest z tym udemy? 
Bo chciałem zakupić kurs u websamuraja własnie tam lecz patrze teraz i masa kursów jest przeceniona z 600zł na 35zł wiec sytuacja trochę dziwna. Ale anyway kursów jest dużo i nie które jak patrze to uczą samych podstaw. Wybrałem kilka kursów które przykuły moją uwagę i mógłby ktoś powiedzieć który wybrać? https://pastebin.com/2jg0KQwX
Budżet mam około 55ziko.

3
komentarz 11 października 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Polecam wpisać takie pytania w szukaczke tego forum bo tego typu posty mm wrażenie, że pojawiają się tu parę razy tygodniowo :(

Jak chcesz być programistą to musisz przede wszystkim nauczyć się szukać informacji.
komentarz 11 października 2018 przez FB-- Nowicjusz (180 p.)
Zadaje sobie z tego sprawę, lecz takich kursów na udemy jest mnóstwo, no znalazłem co prawd własnie te kilka lecz uczą one chyba podstaw które każdy zna. Ostatnie 3 kursy jedynie przyciągały moją większą uwagę.
komentarz 11 października 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Jak nie chcesz uczyć się kursów, które uczą tylko podstaw (bo podstawy znasz) to pora najwyższa zabrać się za jakiś projekt i samemu pisać - to najlepsza nauka!
komentarz 22 października 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
dokładnie jak wyżej, przeklepywanie kursu ... online-video niczego CIę nie nauczy ... nowego, a dodatkowo potem w praktyce wyjdzie ze i tak nic nie rozumiesz z tego co piszesz i używasz bo to że coś działa nie znaczy żę jest okej, jak nie wiesz co się dzieje wewnetrznie
komentarz 22 października 2018 przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
Na każdej stronie z kursami są "przeceny "tego typu: udemy, coursera, codecademy, udacity itd itp.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 października 2018 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)

Ja polecam kursy tego gościa https://websamuraj.pl/ sam z nich korzystam tłumaczy po chłopsku.

1
komentarz 11 października 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

chciałem zakupić kurs u websamuraja

 nie ma jak umiejętność czytania ze zrozumieniem :)

komentarz 22 października 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
no to kolega dobrze się uczy :D z kursów, skoro kuleje czytanie to produktywny pewnie bedzie po kursach. "Po chłopsku" znam websamuraja- i powiem tak- tak to jest dobre jak ktoś chce się nauczyć programowania dla siebie nie do pracy :)

Podobne pytania

+1 głos
5 odpowiedzi 278 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2018 w HTML i CSS przez matoung Początkujący (430 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 2,050 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2019 w Java przez Hardwell Dyskutant (8,960 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 1,467 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez XezolPL Obywatel (1,530 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...