• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy coś schrzaniłem w bazie danych? #heidi

0 głosów
84 wizyt
pytanie zadane 11 października w SQL, bazy danych przez tomek1074 Nowicjusz (170 p.)

Cześć, jestem zielony w bazach danych, więc proszę o dostosowanie języka do mojego niskiego poziomu wiedzy :) 

Niechcący poszedł klik na typ danych przy email. Nie chciałem niczego zmieniąć, ani wybierać więc kliknąłem w neutralne pole w apce heidi. Teraz varchar wyświetla się na czarno zamiast na zielono. Co to może oznaczać?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 11 października przez PolYGlok Mądrala (6,050 p.)
Raczej nic się nie stało. Raczej na tym się nie znam ale jednym klikiem nie namieszasz nic-musiałbyś pewnie coś zatwierdzić najpierw. Czarne pewnie oznacza że możesz teraz edytować to pole.
0 głosów
odpowiedź 11 października przez Kamil Błaszczyk Użytkownik (800 p.)
Jeśli jesteś zielony to dlaczego robisz tak skomplikowaną tabelę z 17 rekordami?

Pobierz xamp i na local hoście w phpmyadmin zrób sobie bazę danych, poćwicz SQL i wykonaj między nimi relację.

Polecam do nauki SQL Pasję Informatyki i tyle, zrozumiesz ten temat tak jak trzeba i powoli.
komentarz 11 października przez tomek1074 Nowicjusz (170 p.)
Nie jest to tabela, którą stworzyłem. Miałem w niej przejrzeć dane, aczkolwiek poszedł jeden klik tam gdzie nie trzeba (niepodjąłem żadnej akcji, a kolor się zmienił). Za nauke SQL oczywiście mam zamiar się zabrać jak najszybciej, z tym, że to nie jest przedmiotem tego tematu :). Mógłbym prosić o odpowiedź, o którą proszę u góry?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 73 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 69 wizyt
pytanie zadane 18 marca w SQL, bazy danych przez seam3 Początkujący (410 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 134 wizyt
pytanie zadane 21 października 2017 w SQL, bazy danych przez Krzysztofson Użytkownik (560 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

56,493 zapytań

101,200 odpowiedzi

208,599 komentarzy

28,160 pasjonatów

Przeglądających: 195
Pasjonatów: 7 Gości: 188

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...