• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Jak zamieścić opinie z wizytówki Google na stronie internetowej?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,255 wizyt
pytanie zadane 11 października 2018 w JavaScript przez _a4 Obywatel (1,330 p.)
zamknięte 21 listopada 2018 przez _a4
Jak zamieścić opinie z wizytówki Google na stronie internetowej? Chodzi o skrypt w JS/jQuery do wklejenia na stronę HTML/PHP, albo import pliku JSON z bazy Google i ewentualne przetworzenie w PHP/JS. W sieci znalazłem tylko pluginy do CMSów. Chodzi o to aby opinie Google automatycznie wyświetlały się na stronie WWW bez ręcznego ich przepisywania/updatowania.
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany, rezygnacja z implementacji wspomnianej funkcjonalności
komentarz 11 października 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
a próbowaleś poszukać jakiegoś API google do tego celu? Nie robiłem nigdy nic takiego ale znając google to na pewno jest na to wystawione API.
komentarz 21 listopada 2018 przez _a4 Obywatel (1,330 p.)
Przez API na pewno się da, tylko ja szukam gotowego rozwiązania.
komentarz 21 listopada 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
a czym jest API jak nie wlasnie gotowcem? :)
komentarz 21 listopada 2018 przez _a4 Obywatel (1,330 p.)

Nie wiem, nie udało mi się tego zweryfikować empirycznie. Moje rozumowanie polegało prawdopodobnie na błędzie poznawczym związanym z ogólnym przeświadczeniem, że "Google API może wszystko". Przejrzałem poniższą listę i nie znalazłem nic w stylu "Opinie Google API".

https://developers.google.com/apis-explorer/#p/

Raczej chodziło mi o coś w stylu reCAPTCHA, lub skryptu wyświetlającego datę na stronie, o dużą prostotę w implementacji najlepiej z gotowym przykładem. Nie o przekopywanie się przez dokumentacje API.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 368 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 171 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2018 w HTML i CSS przez Kolberg Obywatel (1,560 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,373 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2016 w Offtop przez Sinnley Stary wyjadacz (12,810 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...