• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak włączyć opcję przesuwania linków w przeglądarce Opera?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
132 wizyt
pytanie zadane 6 października 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Xarti Obywatel (1,380 p.)
Cześć, ostatnio przeniosłem się z chroma na operę i jestem z niej bardzo zadowolony oprócz opcji, której mi bardzo brakuje. Wytłumaczę to może na przykładzie: w chrome, jak wszedłem na youtube'a i przeciągnąłem jakiś film do górnego paska to włączał się w nowej karcie, jak przeciągnąłem znak YouTube (ten w lewym górnym rogu) to w nowej karcie otwierała się strona główna YT a jak przeciągnąłem nazwę kanału (spod filmu) to się otwierał ten kanał.

Teraz na operze działa ta funkcja tylko z filmami, jak próbuję to zrobić ze znaczkiem YT albo z nazwą kanału to po prostu zaznacza mi tekst.

Oczywiście problem nie dotyczy tylko YouTube'a, tak samo jest np. ze znaczkiem Pi na tym forum w jego lewym górnym rogu oraz na innych stronach.

W ustawieniach na razie nic nie udało mi się znaleźć, więc jakby ktoś miał jakieś propozycje to będę wdzięczny za pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 października 2018 przez thryndl Nałogowiec (30,470 p.)
Chodzi ci o otwieranie linków w nowych kartach? Nie prościej nacisnąć scroll na myszce? Rozwiązanie szybsze bo nie trzeba „przeciągać” na pasek z kartami. Na touchpadzie tez da się to zrobić za pomocą gestu naciśnięcia trzema palcami (albo skonfigurować w ustawieniach systemowych).
komentarz 6 października 2018 przez Xarti Obywatel (1,380 p.)

Może i lepiej ale przyzwyczaiłem się do tamtego sposobu i był dla mnie wygodny, intuicyjny oraz wystarczająco szybki smiley

komentarz 6 października 2018 przez thryndl Nałogowiec (30,470 p.)

Skoro tak to możesz posiłkować się rozszerzeniem np. v7 Drag jeśli nie da się tego prosto włączyć w ustawieniach. 

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 257 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 665 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2023 w Systemy operacyjne, programy przez ryanhhd Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,465 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...