• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak wczytać dane z innej zmiennej

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
202 wizyt
pytanie zadane 6 października 2018 w C# przez DreaM Użytkownik (840 p.)
Witam.

Jak odwołać się do zmiennej z innej klasy i z innego pliku?

Załóżmy, że mam w pliku1 klasę o nazwie komputer i są stworzone w niej zmienne np.

int liczbaPC = 2;

Dodatkowo mam kod, który wyświetla wartość tej zmiennej.

 

W pliku2 mam kod, który pozwala mi wprowadzić liczbę i jak to wszystko połączyć by wprowadzana wartość zmieniała się również w zmiennej liczbaPC z pliku1?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 października 2018 przez Irsapel Początkujący (410 p.)
Wstaw kod na widoku inaczej trudno będzie wiedzieć o co dokładnie ci chodzi.

Podobne pytania

+2 głosów
0 odpowiedzi 263 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2017 w C# przez liledusty Obywatel (1,430 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,317 wizyt
pytanie zadane 28 lipca 2015 w C# przez marcin02 Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 164 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...