• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

szukam bota,do wygrywania konkretnej strony aukcyjnej

–1 głos
146 wizyt
pytanie zadane 5 października 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez prorok38 Nowicjusz (130 p.)
zmienione kategorie 5 października 2018 przez HaKIM
mam problem z  stroną aukcyjną  dokładnie  aukcje.getinbank.  pl       co  próbuje  coś wygrać  w ostatniej  sekundzie  przebija mnie za każdym razem  coś lub ktos ,domyślam sie iż ktoś używa bota ,snajper nie działa ,czy ktoś coś dał by rade ogarnąć?
komentarz 6 października 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,500 p.)
Napisz jaką stawkę proponujesz (nie, za free nikt ci tego nie zrobi) i w jakim czasie potrzebowalbys takiego rozwiazania. Latwiej znajdziesz kogoś kto to wykona (aczkolwiek nie przewiduje zeby ludzie sie o to bili)
komentarz 6 października 2018 przez prorok38 Nowicjusz (130 p.)
edycja 6 października 2018 przez prorok38
niewiem ile sie płaci za takie żeczy ,możepierw sprawdz czy jest to możliwe i zaproponuj rozwiazanie i cene
komentarz 6 października 2018 przez NIMuser Stary wyjadacz (10,960 p.)
Zwykle rozmowa zaczyna się od 1-2 tys. zł.
komentarz 6 października 2018 przez prorok38 Nowicjusz (130 p.)
to  podejdz do mnie  z propozycją taka ale  pierw sprawdzczy sie da czy bedzie działał .

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 112 wizyt
pytanie zadane 8 marca w Ogłoszenia, zlecenia przez c1astekff Początkujący (280 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 65 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 142 wizyt
pytanie zadane 2 grudnia 2017 w C i C++ przez gucix Nowicjusz (130 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

65,684 zapytań

112,323 odpowiedzi

237,050 komentarzy

46,659 pasjonatów

Przeglądających: 250
Pasjonatów: 12 Gości: 238

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...