• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z ładowaniem stron opera, chrome.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
927 wizyt
pytanie zadane 4 października 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Marcin4 Użytkownik (570 p.)
Cześć,

Ostatnio formatowałem dysk i zainstalowałem wszystko na nowo. Mam taki problem, że działa mi bez zarzutów tylko przeglądarka Microsoft Edge. W Operze lub Chromie strony ładują się wolno lub wcale - co ciekawe problem znika gdy wejdę na jakąkolwiek stronę przez Edga. Przy tym strona google.com zawsze wskakuje, a inne strony główne - często, najgorzej ładują się odnośniki i złożone adresy tzn. te po ukośnikach.

Proszę o pomoc w tym temacie.

Pozdrawiam, Marcin
komentarz 5 października 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)

wszystko na nowo.

Co to jest według Ciebie? jaki system?

komentarz 5 października 2018 przez Marcin4 Użytkownik (570 p.)
Tj. Jest windows 10, aktualizacje , sterowniki - użyłem tym razem programu drivereasy i wszystko mi sam zainstalował. Z programów to jeszcze: Avast, libre ofice, acrobat, winrar, steam.
komentarz 5 października 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Z jakiej strony ściągałeś driver easy i resztę programów?

Przeskanuj malwerbytes i wtedy będziemy myśleć co dalej.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 5 października 2018 przez Jan Cichocki Dyskutant (7,620 p.)
spróbuj wersje portable przegladarek
0 głosów
odpowiedź 5 października 2018 przez thryndl Nałogowiec (30,470 p.)
Po najnowszej październikowej aktualizacji windowsa jest zgłoszony problem, przez który niektóre aplikacje tracą dostęp do internetu. Być może to jest właśnie przyczyna, skoro stało się to po instalowaniu aktualizacji.

Tymczasowe obejście problemu to konfiguracja IPv6 w Połączeniach sieciowych.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 145 wizyt
pytanie zadane 19 września 2018 w HTML i CSS przez YakumoPL Obywatel (1,970 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 204 wizyt
pytanie zadane 5 września 2022 w Systemy operacyjne, programy przez Karson Obywatel (1,000 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...