• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Opinia dotycząca sklepu komputerowego.

Object Storage Arubacloud
+1 głos
335 wizyt
pytanie zadane 4 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez Klaudiusz Dąbrowski Użytkownik (590 p.)
Witam, chciałbym dowiedzieć się co sądzicie o sklepie Morele. Aktualnie zamówiłem u nich komputer i termin dostawy jest opóźniony o tydzień. Jest wiele opinii pozytywnych oraz negatywnych. Zastanawiam się czy anulować zamówienie. Jeśli ktoś korzystał już z usług Morele to proszę o opinie.
komentarz 10 października 2018 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
Pewnie masz tam jakąś część, która aktualnie jest trudno dostępna. Ewentualnie mają tak dużo zleceń, że nie za bardzo nadążają.

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 10 października 2018 przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
wybrane 14 października 2018 przez Klaudiusz Dąbrowski
 
Najlepsza
Sklep jest jednym z największych w Polsce, w związku z tym nie dziwne jest to, że ma oprócz wielu pozytywnych, także negatywne opinie. Po prostu mając tak duży sklep nie da się chyba działać tak, żeby wszyscy byli zadowoleni, zawsze coś ma prawo pójść nie tak.Ja zamawiałem tam raz i nie miałem problemu. Wygrałem także myszkę komputerową w konkursie na fanpage tego sklepu na facebooku. Zalecałbym cierpliwość, bo jak anulujesz zamówienie i kupisz w nowym sklepie to i tak będziesz czekał jeszcze dłużej.
komentarz 14 października 2018 przez Klaudiusz Dąbrowski Użytkownik (590 p.)
Komputer został dostarczony ostatecznie na ostatni termin. Jeśli jest szansa to proszę o pomoc. Odsyłam do problemu.

https://forum.pasja-informatyki.pl/386362/problem-z-procesorem
+2 głosów
odpowiedź 10 października 2018 przez SUNBIN Obywatel (1,190 p.)
Zamówiłem u nich dość drogi komputer i bardzo tego pożałowałem. Był zmontowany tak bardzo na odwal się że nawet nie wiedziałem, że to w ogóle możliwe, krata graficzna była tak krzywo przykręcona, że "wypadała" z płyty głównej, która z kolei była lekko pęknięta, do tego doszły wręcz wyłamane śrubki w obudowie. Oczywiście reklamowałem, co zajęło 2 tygodnie a i tak odesłali mi bez jednej części (którą po zwróceniu uwagi dosłali) i z niepodłączonym dyskiem twardym. Wcześniej kupowałem tam dość sporo, ale głównie mniejsze/ tańsze rzeczy typu myszka czy monitor i nie spotkało mnie nic złego ale od tamtej sytuacji omijam ten sklep szerokim łukiem.
0 głosów
odpowiedź 4 października 2018 przez ServeQ Początkujący (300 p.)
Ja osobiście zamówiłem dysk SSD i był dobrze opakowany i w celującym stanie więc jak najbardziej polecam. Aczkolwiek jak sam wspomniałeś "Jest wiele opinii pozytywnych oraz negatywnych." więc pomyśl sam, ale ja osobiście polecam ten sklep, i rada na przyszłość! Zamów części i złóż sam komputer, no chyba że nie umiesz... Ja polecam ten sklep
0 głosów
odpowiedź 10 października 2018 przez Afropolak Nowicjusz (230 p.)
Jakieś 3 tygodnie temu zamawiałem u nich części do budowy kompa - co prawda miał być to odbiór w netpunckie, ale na drugi dzień zamówienie było gotowe do odbioru. Bez zastrzeżeń, szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 118 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2018 w Sprzęt komputerowy przez rafa_l.k Nowicjusz (210 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 777 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 822 wizyt

92,567 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,616 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...