• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam osoby chcącej współtworzyć wspólnie projekt aplikacji mobilnej.

Object Storage Arubacloud
+1 głos
366 wizyt
pytanie zadane 4 października 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Kubs Mądrala (5,190 p.)
edycja 4 października 2018 przez Kubs
Witam serdecznie,

szukam osoby do napisania wspólnie aplikacji mobilnej, której cały konspekt już jest gotowy. Kwestia tylko napisania aplikacji programowo. Docelowo tworzyć możemy kolejne tego typu projekty.

Pozdrawiam.

Korekta posta wg. wskazówek 'marcin99b'

Aplikacja komercyjna gdzie odbiorcami będą turyści. Aplikacja napisana na Android. W projekcie tym biorą udział firmy zewnętrzne.

Fakt 'Snejki' ,dziękuje. Język progamowania to Java. Aplikacja na telefon. Bedzie laczyla sie z internetem w drugiej jej wersji. W obecnym projekcie bez internetu.
1
komentarz 4 października 2018 przez marcin99b Szeryf (82,060 p.)
Może napisz coś więcej

Co to ma być
Czy open source, czy komercyjna

Jak komercyjna to przynajmniej kto jest odbiorcą i czym ma być aplikacja, w jakich technologiach
Samo napisanie "aplikacja dla ludzi szukających pracy" już jest lepszą informacją niż brak informacji
A wymienienie technologii to absolutna podstawa przy szukaniu ludzi
komentarz 4 października 2018 przez Snejki Stary wyjadacz (14,520 p.)

@Kubs, Powinieneś też napisać z jakich technologii, języka programowania chcesz korzystać przy pisaniu tej aplikacji

komentarz 4 października 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
Fakt to podstawa, bo bez  określenia STACK;'U technologicznego to nic nie wiemy.
komentarz 4 października 2018 przez Kubs Mądrala (5,190 p.)

@marcin99b, Jeśli czegoś nie dopisałem proszę daj znać. Może po prostu też nie do końca zrozumiałem o jakie informacje Ci chodzi. Dziękuje.

komentarz 4 października 2018 przez marcin99b Szeryf (82,060 p.)
Im więcej info tym lepiej

Czy to aplikacja w stylu robimy projekt i dzielimy się % zysków, czy jest określona stawka dla pracowników niezależnie od tego czy projekt się uda
Jeśli na %, to jaki jest twój udział, co umiesz itd

I fajnie gdybyś coś o tej aplikacji opowiedział, jeśli to jest możliwe
Sam pomysł jest nic nie wart, bo bez dobrego wykonania i tak nikt nie zdobędzie klientów

Jeśli to nie jest projekt na każdym kroku rewolucyjny, możesz streścić co to dokładniej jest

Zazwyczaj jest tak, że pomysł można opisać w kilku zdaniach bo to nie jest nic rewolucyjnego, rewolucyjne są za to pewne elementy, które już wpływają na sprzedaż
Np konkretne funkcjonalności o których nie musisz opowiadać, a o których konkurencja zapomniała, mimo że są ważne, przez co jesteś w stanie zdobyć grupę użytkowników/klientów

Pewnie będzie takie pytanie, oddzieliłem użytkowników od klientów, bo sam fakt że ktoś używa aplikacji nie oznacza jej sukcesu
Aplikacja spełnia swoją funkcję dla biznesu kiedy zarabia, czyli kiedy ma klientów => osoby które płacą, przez co stać się na opłacenie pracowników i kampanii marketingowej
Warto o tym pamiętać, bo wiele osób myśli o tym jakby tu zebrać dużo użytkowników, ale nikt nie myśli jakby tu zarobić
Czasami 5 osób regularnie płacących da większy zysk, niż tysiąc na którym prawie nic nie zarabiasz
komentarz 4 października 2018 przez Kubs Mądrala (5,190 p.)
Dziękuje za odpowiedź. Czy działasz w Javie i Android Studio? Jeśli byłbyś zainteresowany większą ilością informacji możemy porozmawiać na priv lub telefonicznie. Ale tylko jeśli bierzesz pod uwagę ewentualną współpracę, a nie tylko chęć zaspokojenia ciekawości.
komentarz 4 października 2018 przez marcin99b Szeryf (82,060 p.)
Aktualnie mam prace + mam projekt "po godzinach" + jestem programistą .net
Także akurat ja odpadam

Ale gdybyś kiedyś miał coś związanego z .net, pisz na pw
komentarz 12 października 2018 przez Kubs Mądrala (5,190 p.)

@Snejki, witaj, byłbyś choć trochę zainteresowany wspólnym tworzeniem? :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 4 października 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

Aplikacja komercyjna gdzie odbiorcami będą turyści.

rozumiem w takim razie ' nie za darmo' ta pomoc? Projekt nie jest open source, więc raczej nikt własnego czasu za darmo nie poświeci, po drugie " wszystko niby jest określone, wystarczy coś..." a nie podałeś nawet technologii, jakich programistów/ kogo szukasz?  

to Java. Aplikacja na telefon. Bedzie laczyla sie z internetem w drugiej jej wersji. W obecnym projekcie bez internetu.

to jest  tyle co nic informacji, ja wiem ... że nie muszą wszystkie być w tej treści - ale mam wrażenie żę sam nie wiesz jeszcze w jaki sposób to ma działać nawet... 

 

komentarz 4 października 2018 przez Kubs Mądrala (5,190 p.)
Co oznacza 'technologii'? Wybacz ale nie jestem programistą i nie domyśle się o co chodzi po jednym wyrazie. Rozwiń proszę myśl i odpowiem Ci na pytanie.

Podobne pytania

–1 głos
0 odpowiedzi 130 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 321 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Kubs Mądrala (5,190 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 132 wizyt

92,551 zapytań

141,395 odpowiedzi

319,526 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...