• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Poedit - tłumaczenie zdań

Object Storage Arubacloud
0 głosów
414 wizyt
pytanie zadane 3 października 2018 w Inne języki przez wordes94 Użytkownik (670 p.)
zamknięte 6 października 2018 przez wordes94

Witam,

Otworzyłem ten plik w Poedit, wybrałem język polski i przetłumaczyłem wszystkie frazy.

Zapisałem i otrzymałem pliki o nazwie pl_PL.mo i pl_PL.po, Wrzuciłem te pliki, tam gdzie jest plik.

Nic się nie dzieje. Wyczyściłem pamięć cache przeglądarki, odświeżyłem i nic. Język witryny Wordpress jest ustawiony na polski. Dalej są angielskie frazy.

Co robię źle?

komentarz zamknięcia: Rozgryzłem

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 3 października 2018 przez arces Pasjonat (17,700 p.)
Czasami nie jest tak, że niektóre motywy/wtyczki mają osobne foldery do tłumaczeń? Przejrzyj wszystko dokładnie, znaczenie ma także nazwa pliku (musi być zgodna z motywem/wtyczką).
komentarz 3 października 2018 przez wordes94 Użytkownik (670 p.)
@arces

Motyw ma osobny folder do tłumaczeń. Tłumaczę wtyczkę, nie motyw.

Wtyczka nie ma katalogu do tłumaczeń. Oryginalny plik, który zawiera angielskie frazy, był tam to co widać na dołączonym screenie. Nie przenosiłem go.

Chyba że trzeba inaczej nazwać pliki pl_PL.mo i pl_PL.po.
komentarz 3 października 2018 przez arces Pasjonat (17,700 p.)
Możliwe, że tak jak piszesz wtedy jest błąd w nazwie pliku. Zwróć się do supportu wtyczki, może oni coś pomogą. Ewentualnie poszukaj innych tłumaczeń (innych języków) i zobacz jak oni nazwali pliki. Droga dedukcji jest najlepszą drogą, jeżeli nie do końca wiadomo, gdzie jest błąd.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 154 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2019 w C i C++ przez Gowi Użytkownik (830 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 122 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2019 w PHP przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 336 wizyt
pytanie zadane 25 maja 2018 w PHP przez niezalogowany

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,455 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...