• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

FirefoxUpdate.exe przestał działać - jak się pozbyć?

0 głosów
75 wizyt
pytanie zadane 2 października 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Matuch96 Nowicjusz (120 p.)

Co jakiś czas wyskakuje mi coś takiego : 

Odinstalowałem firefoxa - nadal ten błąd, zainstalowałem z aktualizacjami - to samo, usunąłem rejestr w Ccleanar - znów to samo, usuwałem z rejestru regedit wszystkie pliki z nazwą firefox - znów błąd się pojawia. Nie wiem co robić. Proszę o pomoc. 

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 3 października 2018 przez kubag24h Obywatel (1,830 p.)
Spróbój wejść w katalog Program Files i zobaczyć czy jest firefex potem czyjest firefoxUpdate.

Jak nie pomoże to wejdz w msconfig.exe i w zakładce uruchamianie albo usługi znajdź wpisy firefoz i je odfajkuj
0 głosów
odpowiedź 3 października 2018 przez PreZmyK Pasjonat (17,830 p.)
Problemem może być Mozilla Maintenance Service. Usuń to. Jeżeli dalej problem występuje wejdź w usługi i dezaktywuj.
0 głosów
odpowiedź 3 października 2018 przez HumanINC Gaduła (4,850 p.)
Cześć,

START -> Uruchom -> [services.msc] -> znajdź tam usługę odpowiedzialną i wyłącz.

START -> Uruchom -> [msconfig] -> wejdź w zakładkę "uruchamianie" i tam wyłącz wpisy odpowiedzialne.

Pzdr, HumanINC

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 89 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 84 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2017 w C i C++ przez aabbccdd Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 32 wizyt
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

64,913 zapytań

111,382 odpowiedzi

234,401 komentarzy

46,749 pasjonatów

Przeglądających: 120
Pasjonatów: 1 Gości: 119

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...