• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak koniecznego dokumentu na studia z medycyny pracy

Object Storage Arubacloud
–1 głos
226 wizyt
pytanie zadane 2 października 2018 w Offtop przez Konrad Gałach Użytkownik (880 p.)
Cześć, w tym roku dostałem się na uph kierunek informatyka tylko do tej pory nie załatwiłem sobie badania w medycynie pracy a do czwartku muszę mieć ten dokument bo inaczej...

Ps możecie się ze mnie smiac ale bardzo proszę o jakieś sugestie

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 2 października 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
To na studia trzeba było mieć medycynę pracy ? Heh, już chyba stary jestem bo dałbym sobie rękę uciąć, że dopiero przy praktykach to było potrzebne chyba na 3 czy 4 roku...

Ale wracając do tematu to po prostu podzwoń i pytaj, męcz ich w przychodniach. Kiedyś bylem w sytuacji, że musialem na szybko załatwić medycynę w pracy bo mi wygasły badania a kadrowa nie dopilnowała tego ale dało radę znaleźć wolny termin i to w sumie w Poznaniu bez większego problemu.
+1 głos
odpowiedź 3 października 2018 przez HumanINC Gaduła (4,840 p.)
Cześć,

Przecież możesz iść do jakiegokolwiek lekarza medycyny pracy (prywatnie) po zaświadczenie. Ewentualnie idź do przychodni studenckiej, co tutaj więcej sugerować?

Pzdr, HumanINC
0 głosów
odpowiedź 3 października 2018 przez SUNBIN Obywatel (1,190 p.)
Do czwartku.. a w czwartek uczelnia wyznaczy nowy deadline.. i pewnie jak doniesiesz badania w listopadzie i tak będzie git. Przynajmniej to tak działało na mojej uczelni. :)

Podobne pytania

+5 głosów
3 odpowiedzi 467 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2017 w Offtop przez nik Obywatel (1,640 p.)
0 głosów
7 odpowiedzi 3,784 wizyt
pytanie zadane 16 lipca 2017 w Offtop przez heartagram Obywatel (1,770 p.)
+4 głosów
3 odpowiedzi 4,439 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,538 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...