• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

reainstalacja android

Object Storage Arubacloud
0 głosów
147 wizyt
pytanie zadane 30 września 2018 w Urządzenia mobilne przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
zmienione kategorie 1 października 2018 przez Zayebisty
witam prosil bym o dokladna instrukcje jak moge zreinstalowac system android na zte a510.. zaznaczam ze telefonu nie moge normalnie wlaczyc poniewaz jest blokada
komentarz 1 października 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Jaka blokada? PIN?
komentarz 1 października 2018 przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
blkada opisana tutaj https://forum.pasja-informatyki.pl/383135/blokada-konta-google-na-android-po-resecie nikt nie pomogl wiedz stwierdzilem ze reinstalacja moze pomoc

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 1 października 2018 przez Jelen Bywalec (2,140 p.)
możesz wejśc do telefonu przez jego biosa tylko przy każdym telefonie inaczej wchodzisz tam więc to musisz sobie znaleźć w internecie. ale jak wejdziesz tam to możesz wejśc na ten telefon sformatować go do ustawień fabrycznych i wiele więcej.
komentarz 1 października 2018 przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
nie chodzi mi i o hard reset tylko reinstalacje calego systemu
komentarz 1 października 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
edycja 1 października 2018 przez PolYGlok
Bawiłem się tym na kilku telofonach i Ci powiem że mi zeszło z dobre 4 dni żeby to zrobić. To jest bardzo żmudne szukanie, metodą prób i błędów da się to zrobić.
Musisz przede wszystkim znaleść odpowiedni rom a to jest najtrudniesze. Bo jest tego w cholere i raczej na anglojęzyczych stronach musisz szukać w dokumentacji i sprawdzać czy taki rom pasuje czy masz odpowiednią soft i do tego jeszcze programy trzeba odpowiednie ściągnąć. Ja szukałem dla w miare znanych marek ale i tak z takich stron że tak naprawde nie wiedzałem co do końca sciągam i malwarebytes ciągle coś komunikował. Nie wiem jak będzie w twoim przypadku.

jak maja Ci to zrobić w jakiś komisie za 20zl to lepiej iść do nich, no chyba że chcesz sie sprwadzić to spróbuj.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 140 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 510 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 162 wizyt
pytanie zadane 23 października 2019 w Urządzenia mobilne przez Marcin Siniarski Gaduła (4,420 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...