• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Magazyny o programowaniu - co polecacie?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
618 wizyt
pytanie zadane 28 września 2018 w Offtop przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)

Jakie magazyny głównie o programowaniu (lub ze świata IT) czytacie i polecacie?

Ja czytam i polecam Linux Magazine - całkiem niezły, choć tani nie jest. Zastanawiam się jeszcze nad Magazyn Programistahttps://programistamag.pl )... Ktoś prenumeruje? Warto? W sumie jest tam niewiele artykułów i często nie to o czym byśmy chcieli przeczytać. I tylko ca dwa miesiące. Z drugiej strony to jedyne pismo w temacie programowania w PL... Wszystkie inne padły :(

 

 

komentarz 28 września 2018 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
Linux Magazine o programowaniu... hmm... Co kto lubi.
komentarz 28 września 2018 przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)
To nie jest magazyn o programowaniu, choć są tam czasem krótkie tutoriale w różnych językach i podobne. Jest sporo o programowaniu komputerów Raspberry Pi, poza tym często są pokazywane różne języki open source, jak NIM, Pony, Elixir, D, Julia, Crystal, itd.

Linux Magazine jest ze świata IT, a w Polsce o programowaniu jest tylko jeden magazyn, wymieniłem go w pierwszym poście.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 września 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
https://programistamag.pl/

 

Zajebiste  czasmi mają artykuły, czasami słabo- a le polecam bardzo, szkoda tylko że cena egzemplarzy  jest droga, tzn ja wole mieć  "rzecz" a nie wirtualność,  ale jak ktoś chce w PDF/ to ma
komentarz 28 września 2018 przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)
Chyba wszystkie magazyny specjalistyczne są drogie. Dla mnie minusem jest to że w każdym numerze jest tylko kilka artykułów, a interesujących zaledwie 1-2, max. 3 (przeglądałem spis treści ostatnich numerów). Ale chyba zamówię prenumeratę bo dużego wyboru nie ma :D

 

A coś z zagranicznych tytułów?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 172 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez avost Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 126 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 177 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2017 w Offtop przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...