• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Magazyny o programowaniu - co polecacie?

0 głosów
142 wizyt
pytanie zadane 28 września 2018 w Offtop przez NIMuser Stary wyjadacz (10,960 p.)

Jakie magazyny głównie o programowaniu (lub ze świata IT) czytacie i polecacie?

Ja czytam i polecam Linux Magazine - całkiem niezły, choć tani nie jest. Zastanawiam się jeszcze nad Magazyn Programistahttps://programistamag.pl )... Ktoś prenumeruje? Warto? W sumie jest tam niewiele artykułów i często nie to o czym byśmy chcieli przeczytać. I tylko ca dwa miesiące. Z drugiej strony to jedyne pismo w temacie programowania w PL... Wszystkie inne padły :(

komentarz 28 września 2018 przez mokrowski VIP (111,200 p.)
Linux Magazine o programowaniu... hmm... Co kto lubi.
komentarz 28 września 2018 przez NIMuser Stary wyjadacz (10,960 p.)
To nie jest magazyn o programowaniu, choć są tam czasem krótkie tutoriale w różnych językach i podobne. Jest sporo o programowaniu komputerów Raspberry Pi, poza tym często są pokazywane różne języki open source, jak NIM, Pony, Elixir, D, Julia, Crystal, itd.

Linux Magazine jest ze świata IT, a w Polsce o programowaniu jest tylko jeden magazyn, wymieniłem go w pierwszym poście.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 września 2018 przez Wiciorny Maniak (66,560 p.)
https://programistamag.pl/

Zajebiste  czasmi mają artykuły, czasami słabo- a le polecam bardzo, szkoda tylko że cena egzemplarzy  jest droga, tzn ja wole mieć  "rzecz" a nie wirtualność,  ale jak ktoś chce w PDF/ to ma
komentarz 28 września 2018 przez NIMuser Stary wyjadacz (10,960 p.)
Chyba wszystkie magazyny specjalistyczne są drogie. Dla mnie minusem jest to że w każdym numerze jest tylko kilka artykułów, a interesujących zaledwie 1-2, max. 3 (przeglądałem spis treści ostatnich numerów). Ale chyba zamówię prenumeratę bo dużego wyboru nie ma :D

A coś z zagranicznych tytułów?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 106 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 73 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 87 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2017 w Offtop przez xdmik23 Bywalec (2,100 p.)
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

65,811 zapytań

112,468 odpowiedzi

237,630 komentarzy

46,737 pasjonatów

Przeglądających: 265
Pasjonatów: 19 Gości: 246

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...