• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Instalacja Windows 10

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
219 wizyt
pytanie zadane 23 września 2018 w Systemy operacyjne, programy przez SzaaBao Początkujący (380 p.)

Hej, chciałem zainstalować dzisiaj od nowa Windows 10. Włożyłem pendrive z plikiem iso, wpisałem kod windowsa(produktu) wybrałem partycje (dysk ssd, sformatowałem go) i kliknąłem zainstaluj system. Komputer zainstalował windowsa po czym uruchomił ponownie komputer. I tutaj zaczyna się problem. Po ponownym odpaleniu jakby nigdy nic wyskoczyło ponownie okienko aby zainstalować system (cały cykl od nowa). Domyśliłem się że to sprawa kolejności bootowania. W biosie ustawiłem dysk ssd jako pierwszy, wyciągnąłem pendrive i włączyłem komputer ponownie po czym pojawiło się coś takiego i tyle ( zdjęcie w linku) . Pomoże ktoś? Sprawa dosyć pilna. 

https://zapodaj.net/cfa4993ceefba.jpg.html

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 września 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Wybierz dysk jak pierwszy do startowania a nie pendrive.
komentarz 23 września 2018 przez SzaaBao Początkujący (380 p.)
Przecież napisałem ze to już zrobiłem i nie pomaga.
komentarz 23 września 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Komputer na uefi czy legacy ?
komentarz 23 września 2018 przez SzaaBao Początkujący (380 p.)

Chyba uefi. Tutaj masz fotke

https://zapodaj.net/2c15596dc3557.jpg.html

 

komentarz 23 września 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Uefi nie wybieraj dysku tylko Uefi Hard Disk Windows Boot Loader na początku.
komentarz 23 września 2018 przez SzaaBao Początkujący (380 p.)
To samo :/
komentarz 23 września 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
To zrób te same zdjęcie co poprzednio.
komentarz 23 września 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Wyjmij pedrive wtedy nie będzie miało z czego innego zbotować.
komentarz 23 września 2018 przez SzaaBao Początkujący (380 p.)
Wiesz co. Kliknąłem w bootowaniu ten Windows boot manager i włączyła się konfiguracja windowsa 10.  Chyba zadziałało. Dam znać w przeciągu 10-15 min. Obserwuj proszę post.
komentarz 23 września 2018 przez SzaaBao Początkujący (380 p.)
Działa! Dziękuje za pomoc.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 312 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 83 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 197 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...