• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dodanie CMS - jak to zrobic

Object Storage Arubacloud
0 głosów
213 wizyt
pytanie zadane 23 września 2018 w HTML i CSS przez matrimex Użytkownik (810 p.)
Witam,

robię stronę dla klienta i chcial  mieć możliwość edycji tekstu w razie potrzeby. Mam stronę zrobiona głównie na Bootstrapie. Słyszałem, ze najlepiej dodać WordPressa i tu pytanie:

Jak dodać WordPressa , tak żeby było mi szybko, strona nie wzrosła o miliony dodatkowych mega, żeby klient miał opcje edycji treści itp.

(Za każdy podesłany tutorial będę wdzięczny).

Pozdrawiam
1
komentarz 23 września 2018 przez StOcK Mądrala (6,100 p.)
Co to za strona? Dużo treści do edytowania? Jeśli nie to ja bym się pokusił o własny panel oparty o jakiś gotowy szablon na Bootstrapa
komentarz 24 września 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Jeżeli tylko do edycji tekstu to nie pakowałbym się w WP, a wykorzystał to, co napisał wyżej  @StOcK.
komentarz 24 września 2018 przez matrimex Użytkownik (810 p.)

@StOcK,

Strona typu wizytówka.

komentarz 24 września 2018 przez StOcK Mądrala (6,100 p.)
W takim razie nie ma sensu pchać się w taką kobyłę jak WP. Lepiej napisać własny panel administracyjny
komentarz 25 września 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Tylko, że koszt postawienia panelu to jest jakiś koszt(jeśli zakładamy, że ma być SPA) + logika a to oznacza wydłużenie projektu. Chyba, że to  nie jest jakiś typ strony typu blog to w sumie jsonach można pozapisywać. Osobiście proponowalbym zainteresować generatorem stron statycznych który działa taki ala CMS np: Jekyll plus dostawić z rozszerzeiem na GUI do Jekylla.

Wadą jest mała ilość wtyczek, chyba, że klient nie chcę fajewerków.
komentarz 25 września 2018 przez matrimex Użytkownik (810 p.)
No właśnie ja chcę zrobić najprościej dla mnie i najszybciej, bo czas mam też dość ograniczony, a klient , chce , żeby po prostu wszystko działało i nie było z niczym problemów, a jak będzie chciał edytować treść , to żeby zrobił to najłatwiej jak to możliwe i najszybciej. Obu nam zależy na prostocie.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 490 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2017 w Systemy CMS przez powrooz666 Początkujący (300 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 383 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2018 w PHP przez bratbratem Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 186 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2018 w HTML i CSS przez timati Bywalec (2,060 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,941 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...