• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Akcesoria dla programistów

Object Storage Arubacloud
0 głosów
627 wizyt
pytanie zadane 22 września 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Kania02 Nowicjusz (160 p.)

Witam. Zapraszam do mojego sklepu w którym znajdziesz wiele ciekawych akcesoriów związanych z programowaniem. smiley

Sklep: http://dlaprogramisty.cupsell.pl

 

4
komentarz 22 września 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Jak zobaczyłem "akcesoria dla programistów" to prawdę mówiąc liczyłem na coś faktycznie przydatnego i użytecznego, a tu zwykłe koszulki i kubki, że to jest "wiele ciekawych" to bym nie powiedział :P Ale spoko, może ja za dużo sobie pomyślałem.
komentarz 22 września 2018 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
O tych "przydatnych akcesoriach" pomyślałem... i aż się tych myśli zawstydziłem :)

PS. Trochę mnie razi ten "klon modela". W każdym przypadku to samo zdjęcie z wlepionym z innej bajki logiem.
komentarz 22 września 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)

Akcesorium - "drobny przedmiot stanowiący dodatkowe wyposażenie"

komentarz 22 września 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)

Wiele ciekawych akcesoriów

...

Tam są tylko, jak to słusznie marcin99b zauważył gotowe wzory z google na szablonach z cupsella..

2
komentarz 23 września 2018 przez szacho Gaduła (3,810 p.)
Jakby ktoś również się rozczarował powyższą ofertą to polecam ten sklep ;]
https://www.zerodayclothing.com/
komentarz 23 września 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Od razu lepiej

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 22 września 2018 przez marcin99b Szeryf (82,080 p.)
edycja 22 września 2018 przez marcin99b
Drogo strasznie

Biorąc pod uwage, że to są po prostu przeklejone obrazki z google grafika do generatora https://cupsell.pl/generator
I w sumie każdy może coś takiego zrobić w kilka sekund, po prostu kopiując i wklejając obrazek
komentarz 22 września 2018 przez Kania02 Nowicjusz (160 p.)

Taki był koncept. Proste logo danego języka programowania, którym ktoś się interesuje smiley

komentarz 22 września 2018 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

@marcin99b, już nie narzekaj, ostatnio się chwaliłeś ile to Ty nie zarabiasz, i o ile lepiej od innych... wink

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 423 wizyt
pytanie zadane 22 września 2020 w Ogłoszenia, zlecenia przez 4Experience Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 100 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,556 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...