• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wordpress - wpisy - ups, coś poszło nie tak.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
850 wizyt
pytanie zadane 22 września 2018 w Sieci komputerowe, internet przez MacMarek Nowicjusz (120 p.)
Dzień dobry, jestem tu nowy i jeszcze kiepsko sobie radzę.
Pisze do mnie klientka z Irlandii, której robiłem stronę z blogiem żywnościowym. Ma problem z tworzeniem wpisów po bez przerwy wyskakuje jej komunikat, że „ups, coś poszło nie tak” i kasuje jej to co napisała. Ja z mojego poziomu mogę zrobić wszystko. Co może być problemem? Parę dni temu dodałem do strony certyfikat SSL. Od tego chyba momentu zaczęły się kłopoty. Sprawdzała na wszystkich swoich komputerach i nawet u sąsiadki i nic. Nie da się zrobić edycji żadnego wpisu, ani nowego ani starego.
Po odpięciu SSL sprawa się uspokoiła, ale tylko na jeden dzień.
Wzywam pomocy.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 września 2018 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)

Miałem podobny problem z innym autorskim silnikiem. Po podpięciu SSL, cała strona się rozjechała i niektóre funkcje nie działały. Pomogło mi podpięcie SSL a następnie na nowo wgranie strony i zainstalowanie jej. Możliwe, że w twojej sytuacji też pomoże.

Tutaj masz jak przenieść wordpressa pod SSL

https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-add-ssl-and-https-in-wordpress/

komentarz 22 września 2018 przez MacMarek Nowicjusz (120 p.)
Dzięki, myślałem o tym jako o ostatecznym rozwiązaniu. W tym momencie domena nie ma SSL ale dalej występują problemy po stronie klientki. U mnie nic się nie sypie. Tego nie rozumiem. Czy Irlandia ma inny "internet"?
komentarz 22 września 2018 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
Niech sprobuje wyczyscic cache. Jak ma Chroma, to na stronie niech wcisnie ctrl shift R

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,505 wizyt
pytanie zadane 12 czerwca 2018 w Inne języki przez Jarver Użytkownik (820 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 240 wizyt
pytanie zadane 3 października 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez maxeee Początkujący (340 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 241 wizyt
pytanie zadane 20 stycznia 2017 w Inne języki przez Jan Patryk Kowalski Obywatel (1,880 p.)

92,551 zapytań

141,395 odpowiedzi

319,526 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...