• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Reklama w Google

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
213 wizyt
pytanie zadane 18 września 2018 w Sieci komputerowe, internet przez luna22 Obywatel (1,420 p.)
Czy ktoś miał do czynienia z reklamą Google? Utworzylem jedna, podałem budżet dzienny i z tego wyliczyli budżet miesięczny. Po utworzeniu prosza mnie o pierwszy przelew i nie ma podanej kwoty. Mam wplacic kwotę budżetu miesięcznego, dziennego czy jeszcze inna?
komentarz 20 września 2018 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Jeśli chcesz wydać min 100 zł to zobacz sobie kupony na allegro, które dodają dodatkowo 300-400 zł.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 20 września 2018 przez Borówa Dyskutant (8,370 p.)
edycja 20 września 2018 przez Borówa
To działa na zasadzie -> Ustawiasz budżet -> Wysyłasz $$ -> Twoje reklamy występują w Google aż budżet nie zostanie wyczerpany (za każdy klik pobierana jest opłata przez Google - powinno być to gdzieś w umowie).
komentarz 20 września 2018 przez luna22 Obywatel (1,420 p.)
Ok, już rozumiem. Ustawiłem budżet dzienny na 5zł, a pobrało mi 11 zł i dopiero reklama zniknęła więc nie wiem po co ustalać budżet dzienny
komentarz 20 września 2018 przez Borówa Dyskutant (8,370 p.)
Tu masz wszytko jasno rozpisane:

https://support.google.com/google-ads/answer/2375423?hl=pl

"

Dla każdej kampanii reklamowej wyznaczasz budżet dzienny – kwotę, jaką zamierzasz codziennie przeznaczać na reklamy. Jeśli zauważysz, że całkowity dzienny koszt kampanii przekracza kwotę ustalonego budżetu dziennego, oznacza to, że kampania zużywa więcej środków reklamowych w dni, kiedy ruch jest większy, i zmniejsza wydatki w dniach o mniejszym natężeniu ruchu. Wahania ruchu w sieci wyszukiwania mogą zależeć od wielu czynników: weekendów i dni roboczych czy też sezonowości i okresów świątecznych.

Zmniejszanie budżetu dziennego w niektórych dniach miesiąca pomaga optymalizować skuteczność kampanii oraz zapewnić częstsze wyświetlanie reklam w dniach ich największej popularności.

"
0 głosów
odpowiedź 20 września 2018 przez perfectboy Nowicjusz (140 p.)
Działa to tak, że ile przelejesz pieniędzy na tyle dni masz reklamę. Wyliczają sobie to w jakiś sposob ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 149 wizyt
pytanie zadane 11 września 2018 w Sieci komputerowe, internet przez luna22 Obywatel (1,420 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 231 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 276 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2019 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...