• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ile kosztuje wpyromowanie strony?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
295 wizyt
pytanie zadane 15 września 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Cześć! Chciałbym się dowiedzieć jakie są średnie ceny za wypromowanie strony internetowej w szybkim czasie do założmy 1k odwiedzin, oraz jakie są najtańsze sposoby
komentarz 15 września 2018 przez ovy Nowicjusz (180 p.)
Unikalne wizyty każdego dnia? Jednorazowo 1k odwiedzin? Pozyskanie stałych klientów ?

Jeśli jednorazowo to wystarczy 5zł i 20 sekund
komentarz 16 września 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Jeżeli wejdzie 1000 osób to nie wiadomo ile zostanie wydaje mi siedzę cześć na pewno. A ile kosztuje to. I ile kosztuje pozyskanie stałych klientów
komentarz 16 września 2018 przez thryndl Nałogowiec (30,470 p.)
Kupowanie 'pustych' wejść mija się z celem. Najlepiej po prostu serwować wartościowe treści i zainwestować w SEO, żeby podbić pozycje w wynikach Google. To da Ci o wiele lepsze rezultaty niż kupno 10 tysięcy odwiedzin.
komentarz 16 września 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Nie chodzi mi tutaj o kupno jak ty to powiedziałeś "pustych" odwiedzin tylko założmy reklamę w którą wejdzie 1000 osób i z tego pewna cześć osób zostanie na stałe. No i chciałbym się dowiedzieć ile coś takiego średnio kosztuje

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 16 września 2018 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
Z niskobudżetowych, możesz reklamować się na forach, grupach facebookowych i chatach grupowych + wykop.pl
Chyba najlepsza opcja na start, bo troche ludzi wejdzie, dajmy na to pierwsze 200-300 osób które przetestują strone sie znajdzie
Część zostanie a część uzna że słabe

Jeśli zadowalająca ciebie część zostanie, możesz zabrać się za płatną promocje, bo wiesz że da się znaleźć mniej więcej stałych czytelników
Może pomóc tutaj też opcja "subskrypcji", np strona na facebooku po polubieniu której ludzie dostają powiadomienia na tablicy fb
Albo dostają mailem powiadomienia o czymś nowym

A co do płatnych, jest sporo sposobów
Od wyświetlania reklam na facebooku, u konkretnych osób (wiek, płeć, zainteresowania)
Przez to samo z adsense
Aż po współprace z innymi twórcami - ktoś coś wspomni i może ktoś sprawdzi co robisz
komentarz 16 września 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Jeżeli chodzi o adsense oraz social media to wiesz może jakie są średnie ceny
komentarz 16 września 2018 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
Nie sprawdzałem
Z tego co kiedyś o tym słuchałem (adesnse), jest jakieś 3-4zł za jedno kliknięcie w reklame
Z tym że mało kto klika, większość patrzy i szuka w google, więc kasa aż tak nie leci, ale nigdy się tym nie zajmowałem i nie potwierdzę

Na fb na małej stronce
Za 4zł dziennie
Promując post dla "mężczyźni z polski 15-25 lat, zainteresowani programowaniem"
Wyświetli się on  od 500 do 2100 osobom

Ale tylko wyświetli, nie wiadomo ile osób w ogóle zwróci na niego uwagę
Tak samo jak nie wiadomo ile osób które przeczytało post, zainteresuje się tematem bardziej
komentarz 16 września 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
A jeżeli chodzi o fb too na czym to dokładniej polega? Że się promuję np. od razu stronę internetową, posty czy jak to działa?
komentarz 16 września 2018 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
Ja sprawdzałem promowanie posta

Że na tablicy czy jak fb to nazywa
Pojawiają ci się posty nie od znajomych i stron które obserwujesz
Oznaczone jako promowane posty

Efekt jest taki, że aby wyświetlił się post, nie musi być powiązania z autorem posta, wystarczy że spełniasz kryteria (wiek, region zamieszkania, zainteresowania)
Dlatego pula osób do których możesz trafić, się poszerza

Coś jak proponowane filmy na youtube, ale tutaj sam konfigurujesz do kogo chcesz docierać i zależnie od tego ile wydasz, tylu osobom się to pojawi

Najlepiej najpierw nawalić trochę kontentu, myśle że jakieś 20 postów minimum
I dopiero mając coś, szukać reklamy
Bo nie ma sensu interesować się reklamą, jeśli nie wiesz, czy potrafisz treścią zatrzymać użytkownika
Najpierw reklamuj się na forach itp, dopiero później oceń czy ludzie są tym zainteresowani
Jeśli będą, idź dalej
komentarz 16 września 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Ok z pewnością płatną reklamę zastosuję po jakimś tam czasie ale jeżeli chciałbym wypromować załóżmy jednego posta promującego moją stronę internetową to ile średnio powinienem wtedy zapłacić
komentarz 16 września 2018 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
tyle do ilu osób chcesz dotrzeć, poczytaj o samym marketingu najlepiej

czasami coś nas zainteresuje i jedna reklama nas przekona
czasami musimy zobaczyć coś w wielu miejscach aby sprawdzić co to jest

pamiętaj że reklama to jedno, później potencjalnego użytkownika który kliknął, trzeba jeszcze zatrzymać
to że ktoś raz wejdzie na strone nie oznacza, że zostanie na dłużej
nie oznacza to nawet, że poczyta inne posty

reklamą możesz sprawić że więcej osób sprawdzi, ale ważne jest, aby jak największa część osób które sprawdziły, została na długo
0 głosów
odpowiedź 16 września 2018 przez Adsite Nowicjusz (140 p.)
Tak naprawdę nie wiadomo po co Ci te wejścia jaka jest Twoja branża etc.

 

Jeżeli chcesz żeby były  bo się ucieszysz to możesz jak kolega pisał kupić ale kompletnie nic Ci to nie daje.

Nie ma tanich i drogich sposobów promocji każdy po prostu ma generować zwrot.
komentarz 16 września 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Nie chodzi mi o to aby moja strona miała wejścia bo mnie to ucieszy. Tylko jakie są sposoby na płatną reklamę dzięki której zacznę trafiać do danego grona ludzi i pozyskiwać potencjalnych odbiorców

A jeżeli chodzi o tani sposób to miałem na myśli to że inwestycja w taką reklamę jest bardziej długo terminowa zanim nam się to zwróci i chciałbym na początku zainwestować mniejsze pieniądze i gdy trafię do odpowiedniej grupy osób wtedy strona będzie mogła sama na siebie zarabiać co zwiększy możliwość inwestowania w nią
0 głosów
odpowiedź 16 września 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Ja myślę, że koszta będą takie, ile wydasz.
Jednak pamiętaj, że nawet wydając dużą ilość gotówki nie będzie to jednoznaczne z pozyskaniem klientów.
Sama reklama to jest tylko ułamek całości. Przede wszystkim musisz trafić w gust klientów i zaoferować im taki produkt, którego teraz potrzebują.
Choćbyś wydał tysiące złotych na reklamę np. papierosów, a reklamę oglądałyby tylko osoby niepalące to ile byś sprzedał tych papierosów? (wiem, że taki dziwny przykład, ale oddaje sedno sprawy).
Nie da się powiedzieć z góry, że jak wydasz 1000 zł to już będziesz miał klientów. Musisz sam sobie określić, ile teraz jesteś w stanie przeznaczyć i cierpliwie czekać.
0 głosów
odpowiedź 16 września 2018 przez Kamil Czech Dyskutant (7,700 p.)
Witam,

polecam kupić kod na allegro do adworks i będziesz miał tańszą reklamę

https://allegro.pl/kategoria/internet-15821?string=adworks&order=m&bmatch=baseline-ele-1-5-0725

Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 141 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2020 w Offtop przez Gildin1_2 Gaduła (3,060 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 502 wizyt
pytanie zadane 25 lutego 2019 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 247 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Stifle132 Nowicjusz (120 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...