• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

pomoc przy odblokowaniu

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
187 wizyt
pytanie zadane 15 września 2018 w Urządzenia mobilne przez kashorii Nowicjusz (120 p.)

dzień dobry wszystkim którzy to czytają . Dostałem od brata juz używany telefon Meizu MX5 , oddał mi go ponieważ poradził mi wymianę wyświetlacza. Wymiana mnie kosztowała łącznie z wymianą ok 300 złotych . Odbierając go okazało się ze brat miał go zablokowanego  na czterocyfrowy kod. Pytając brata odpowiedział ze zapomniał hasła i postara się je sobie przypomnieć. Spróbowałem go zformatować, lecz niestety przed zformatowaniem potrzeba hasło.

chciałbym się zapytać czy wiecie moze jak go odblokować ,znacie jakieś tricki czy coś innego .

pogchamp

 

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 15 września 2018 przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
Google: Hard reset
komentarz 15 września 2018 przez kashorii Nowicjusz (120 p.)
nie da sie
komentarz 15 września 2018 przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
komentarz 15 września 2018 przez kashorii Nowicjusz (120 p.)
nie da sie bo trzeba haslo wpisac
komentarz 15 września 2018 przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
Ale hard reset nie wymaga hasła. Wyłączasz telefon i naciskasz kombinacje paru klawiszy, po czym resetujesz telefon bez hasła.

Rób pokolei:

https://www.hardreset.info/devices/meizu/meizu-mx5/hardreset/first-method/

 

Wyłącz telefon, naciśnij klawisze jednocześnie przygłaszania i zasilania i trzymaj przez pare sekund. Pojawi się logo Meziu i wtedy zaznaczasz "Clear data" i "start".
komentarz 15 września 2018 przez kashorii Nowicjusz (120 p.)

dobra juz dzieki za jaką kolwiek pomoc udało mi sie go odblokować ,kolezanka go odblokowała ,bo gdy go dałem do serwisu to mi zrobili update systemu i widocznie jakos sie ustawił kod domyślny czyli :1234 xd"

 

 

–2 głosów
odpowiedź 15 września 2018 przez niezalogowany

Jeśli nie chcesz hard resetu, skorzystaj z tego poradnika, tylko dostosuj go do siebie, gdyż służy on do łamania haseł Windows, a nie Android, lecz powinno się udać.

Link: https://m.youtube.com/watch?v=h9KbdGzRrtw#

1
komentarz 15 września 2018 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
Android to nie dziurawy i niezabezpieczony Windows. Nie da się odblokować bez resetu dopóki BootLoader nie jest odblokowany. A przy odblokowywaniu następuje reset urządzenia, więc i tak tracimy dane.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 267 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 112 wizyt
pytanie zadane 12 czerwca 2020 w Urządzenia mobilne przez Bloody12297 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 200 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2016 w Urządzenia mobilne przez Kasia Mulat Nowicjusz (120 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...