• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam hosting (niskie parametry) z SSH, + możliwość SSL

Object Storage Arubacloud
0 głosów
251 wizyt
pytanie zadane 14 września 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Łukasz Rząsa Użytkownik (830 p.)

Witam bardzo serdecznie.

W ostatnim czasie jeden z najlepszych hostingów, z którego korzystam od lat (linuxpl.com) przeszedł w ręce H88 co spowodowało pogorszony kontakt z supportem oraz podwyżka cen o ~100% (przynajmniej te rzeczy z których korzystałem).

Szukam teraz innego hostingu, który jeszcze należy do tych porządnych ;)

 

Parametry które potrzebuję:

  • możliwość dokupienia certyfikatu SSL (bez konieczności dokupywania dodatków, jak to jest teraz na linuxpl, chcę tylko dopłacić za SSL, nie za jakieś coś, które obsługuje SSL, mam nadzieję że rozumiecie)
  • dostęp SSH (czasem potrzebuję użyć np compossera)
  • Dowonla ilość subdomen (a przynajmniej 10, na subdomeny nie potrzeba SSL)
  • Pełny dostęp do plików (np ustawianie domyślnego folderu dla domeny i subdomen, brak ograniczenia na pliki typu .htaccess)
  • ok. 2GB dysku (serwer potrzebuję głównie pod wrzucanie swoich projektów i nie planuję na nim większego ruchu, po 2 latach używałem ledwie ~500MB, gdzie było wrzucone dobre kilkadziesiąt projektów + mały prywatny magazyn danych)
  • Cena (Do tej pory płaciłem ok. 40-70zł (sam hosting) w skali roku, liczę że będzie ona w tych granicach. Domenę już mam, a sam certyfikat można kupić gdzie indziej ;), chodzi tylko żeby móc go podpiąć bez dodatkowych kosztów)

Te rzeczy powinny mieś wszystkie, ale dla świętego spokoju podaję ;)

  • Poczta - 1 skrzynka (to tak tylko, żeby mieć min 1 maila bez niczego w sumie)
  • PHP (minimum 7.1.3)
  • Cron (minimum 2 skrypty)

 

 

Bardzo Wam dziękuję za ewentualne odpowiedzi ;)

Pozdrawiam

komentarz 14 września 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

Przeglądnij ofertę ovh.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 14 września 2018 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
Polecam mydevil.net - może cenowo nie jest najtaniej (zawsze można dorwać jakąś promocje) ale wszystkie wymagania spełnia i pozwala na tworzenie auto-odnawialnych certyfikatów Let's Encrypt więc o SSL nie ma się co martwić. Poza bardzo stabilny host.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 973 wizyt
pytanie zadane 16 lipca 2017 w Offtop przez chmod96 Obywatel (1,380 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 652 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2021 w Hostingi, domeny, usługi przez remoh Początkujący (390 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...