• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Jak wyglądał u was okres zarabiania zauważalnie więcej od znajomych?

Object Storage Arubacloud
–7 głosów
301 wizyt
pytanie zadane 11 września 2018 w Offtop przez marcin99b Szeryf (82,160 p.)
zamknięte 11 września 2018 przez marcin99b
Tak się zastanawiam jak przeszły przez ten okres inne osoby
Czy to było myślenie na zasadzie "nie bez powodu tyle zarabiam", "jestem mądrzejszy od tych dostających mniej"
Czy pełna ignorancja w tych kwestiach
U mnie w sumie pośrodku, niby to tylko pieniądze i niby tylko praca, ale patrząc na moje podejście do wszystkiego (analiza problemów itd) i podejście innych, pojawiały się myśli że nie bez powodu ja jestem tu gdzie jestem, a inni są tam, gdzie są

Ponadprzeciętnie dużo, w sensie zarabianie zauważalnie więcej
Znajomy mówi ci ile zarabia - a ty za drugie tyle dopiero zaczynasz interesować się ofertą
I to nie dlatego że jesteś jakimś milionerem, po prostu jak na swój wiek i swoje otoczenie zarabiasz ponadprzeciętnie dużo, bo programujesz a nie dajmy na to wciskasz guzik w fabryce
Albo inna sytuacja, wujek po wielu latach mówi ile zarabia i okazuje się, że stawki jakie on ma po tym czasie, są takie jak twoje... na samym początku
Albo jeszcze inna sytuacja, jak się dowiadujesz jaką mało skomplikowaną prace ma znajomy zarabiający mniej, wujki to tam wiadomo, często janusze biznesu i też muszą kombinować, ale wszyscy znajomi nie są w stanie pracować w tak skomplikowanej pracy jak ty i przez to właśnie dostają mniej, czyli tak jakbyś ty był tym lepszym

Coś czuję, że większość programistów, a przynajmniej tych nie po bootcampach, spotkała się z sytuacją gdzie względem znajomych byli na "wyższym poziomie"
komentarz zamknięcia: koniec
1
komentarz 11 września 2018 przez marcin99b Szeryf (82,160 p.)


już niedługo...

2
komentarz 11 września 2018 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

@marcin99b, czemu zamknąłeś, może warto poczytać trochę krytyki na swój temat.

komentarz 11 września 2018 przez marcin99b Szeryf (82,160 p.)
nie chodziło o krytyke tylko o "jak ten okres wyglądał u innych", "jak inni zachowywali się w takich sytuacjach"

a nawet jeśli, to aktualna krytyka = minusowanie
2
komentarz 11 września 2018 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

@marcin99b, Człowieku, weź się przejdź do lasu i pooddychaj świeżym powietrzem...

1
komentarz 11 września 2018 przez RafalS VIP (122,820 p.)

w sensie zarabianie zauważalnie więcej

? :D

2 odpowiedzi

+6 głosów
odpowiedź 11 września 2018 przez pablop76 VIP (123,180 p.)
2
komentarz 11 września 2018 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
+1 głos
odpowiedź 11 września 2018 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 527 wizyt
pytanie zadane 19 marca 2018 w Offtop przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 419 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2020 w HTML i CSS przez KosaTV Obywatel (1,260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,072 wizyt
pytanie zadane 30 września 2017 w Java przez Dieva Nowicjusz (150 p.)

92,567 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,617 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...