• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Antywirus nie chce się zainstalować

Object Storage Arubacloud
0 głosów
341 wizyt
pytanie zadane 11 września 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez XSPACE Użytkownik (690 p.)
Hej, mam pewien problem z antywirusem AVG Free. Mianowicie podczas próby instalacji od razu wyskakuje im okno z komunikatem że instalator nie może kontynuować działania, ponieważ nie uruchomiono ponownie komputera po ostatniej operacji programu AVG. Napotkałem taki sam problem przy instalacji Bitdefender. Dodam jeszcze że kożystam z windowsa 10.
komentarz 11 września 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
A korzystałeś z tych antywirusów wcześniej? Może zostały jakieś zapisy w rejestrze.
komentarz 11 września 2018 przez XSPACE Użytkownik (690 p.)
Tak, już wcześniej korzystałem z tych antywirusów i faktycznie znalazłem ich zapisy w rejestrze. Niestety usunięcie tych zapisów w niczym nie pomogło :/
komentarz 11 września 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
A uruchamiałeś komputer od nowa? Tzn. nie wyłącz i włącz tylko opcja uruchom komputer ponownie, win 10 ma tzw. szybkie uruchamianie.
Ewentualnie możesz zobaczyć, część antywirusów posiada odpowiednie aplikacje do odinstalowania.
komentarz 11 września 2018 przez XSPACE Użytkownik (690 p.)
Tak już dawno tego próbowałem, nawet kilka razy. Także próbowałem użyć oficjalniej aplikacji od AVG do odinstalowania ale niestety nic to nie poskutkowało
1
komentarz 12 września 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
To nie wiem, będę miał to na uwadze, może mi się coś nasunie. A tymczasem polecam Avira Free Antyvirus.
Przy okazji sprawdzałeś system pod kątem wirusów/malware/adware itp.? np. Malwarebytes?
komentarz 15 września 2018 przez XSPACE Użytkownik (690 p.)
Problem udało się rozwiązać. Malwarebytes wykryło jakieś złośliwe oprogramowanie. Pozniej po restracie komputera wszystko zaczęło działać jak powinno. Dziękuję za pomoc!

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 157 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez XXsasukeXX Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 596 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...