• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z synchronizacją w Chrome

Object Storage Arubacloud
+1 głos
267 wizyt
pytanie zadane 7 lipca 2015 w Offtop przez in4mat Bywalec (2,600 p.)
Witam wszystkich, od jakiś 2 tygodni mam pewien problem z Chrome. Otóż nie mogę zalogować się poprawnie do usług Google, co sygnalizuje żółty trójkąt przy imieniu w pasku przeglądarki (http://zapodaj.net/7c47745504af0.jpg.html)
Gdy wejdę w ustawienia pojawia się komunikat, który informuje, że dane do logowania są nieaktualnie, mimo że nie zmieniałem ostatnio hasła do poczty
http://zapodaj.net/76f31305c6c9d.jpg.html
Po kliknięciu Zaloguj się ponownie, problem znika, ale tylko do ponownego uruchomienia przeglądarki. Po tym problem z niepoprawnymi danymi powraca. Czy ktoś miał podobnie i potrafił to rozwiązać? Z góry dzięki
Pozdrawiam :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 lipca 2015 przez tarnasm Gaduła (3,030 p.)
wybrane 1 listopada 2015 przez in4mat
 
Najlepsza

Spróbuj tak.

Zmień hasło do poczty-> Wybierz opcję Ustawienia -> Zaloguj się w chrome (upewnij się, że checkbox w nagłówku Osoby -> Zezwalaj każdemu na logowanie jako gość - jest zaznaczone) -> uruchom ponownie chrome.

 

komentarz 7 lipca 2015 przez in4mat Bywalec (2,600 p.)
Zrobiłem wszystko i niestety nadal to samo, po zalogowaniu info, że dane są nieaktualne.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 158 wizyt
pytanie zadane 21 września 2015 w Offtop przez Alekzg Użytkownik (830 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,548 wizyt
pytanie zadane 17 września 2015 w Offtop przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,539 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...