• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poszukuję dodatkowej pracy związanej z informatyką (najlepiej zdalnej)

Object Storage Arubacloud
+1 głos
235 wizyt
pytanie zadane 4 września 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)

Witam!

Wczoraj (tj. 03.09.2018) rozpocząłem rok szkolny w ostatniej już, czwartej klasie Technikum Informatycznego. Chciałbym tutaj ogłosić chęć do podjęcia pracy dodatkowej, którą mógłbym wykonywać poza godzinami szkolnymi. Oczywiście interesują mnie oferty związane z informatyką, najlepiej gdyby praca mogła być wykonywana zdalnie. Interesuję się programowaniem webowym, głównie frontendem, jednak chciałbym poszerzyć swoją wiedzę również o backend. Nie mam oczywiście jakichś ogromnych umiejętności, jednak te, które dotychczas zdobyłem (ucząc się głównie sam w domu) pozwalają mi na napisanie ładnej, przejrzystej, funkcjonalnej i co najważniejsze responsywnej strony www czy aplikacji internetowej. Praca jak najbardziej nie musi być związana stricte z programowaniem, potrafię oczywiście płynie poruszać się po systemie Windows i Linux oraz pakietach takich jak MS Office i innych tego typu podobnych rozwiązaniach i technologiach. Jeśli chodzi o informatykę to bardzo chętnie uczę się nowych rzeczy, więc jeśli praca nie dotyczyłaby żadnego z powyższych zagadnień które przedstawiłem to jestem w stanie się dostosować do wymagań i douczyć potrzebnych rzeczy.

Wyniki egzaminów zawodowych:

E.12 

  • Teoria: 83%
  • Praktyka: 100%

E.13 

  • Teoria: 73%
  •  Praktyka: 96%

CV: LINK

Dziękuję serdecznie za poświęcony czas na przeczytanie tego ogłoszenia i szczerze liczę na jakikolwiek odzew w tej sprawie.

Pozdrawiam! :)

1
komentarz 4 września 2018 przez Benek Szeryf (90,990 p.)
Zdjęcie, etykiety danych, data urodzin czy miasto są zbędne. Doświadczenie zawodowe również jest niepotrzebne, bo jest z innej branży, na dodatek nie przepracowałeś nawet miesiąca. Poziomy języków lepiej oznaczać za pomocą skali wprowadzonej przez Radę Europy. Ojczysty można usunąć, skoro CV jest po polsku. Jeśli chodzi o umiejętności programistyczne, to w zasadzie wygląda, jakbyś nie miał ich w ogóle. Kursy i szkolenia mógłbyś trochę rozwinąć, bo na razie nie wiadomo, co Ci one dały. Skoro dobrze poruszasz się w Linuxie, to chociaż napisz jakie znasz narzędzia z coreutils albo coś o tym administrowaniu sieciami.
komentarz 4 września 2018 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Zdjęcie powinno być...

https://youtu.be/wMXViUU8i5s?t=8m57s
[8m57s]

1
komentarz 4 września 2018 przez RafalS VIP (122,820 p.)
Skup się na istotnych rzeczach, czyli umiejętnościach programistycznych. Wykształcenie i doświadczenie zawodowe zajmują tyle miejsca, a z punktu widzenia pracodawcy istotne jest tylko to, że kończysz technikum informatyczne.
komentarz 4 września 2018 przez Benek Szeryf (90,990 p.)

Zdjęcie powinno być...

Zdania są podzielone. Jeśli jest zdjęcie, to może ono zdradzać wiek, a tym samym jest to czynnik, który może mieć wpływ na to, co HR zrobi z CV. I nie oszukujmy się, ludzie działają tak, że liczy się pierwszy look, więc dla niektórych zdjęcie może działać na korzyść, a dla innych nie.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,653 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 458 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,618 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...