• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Annihilation Countdown - Aplikacja uświadamiająca ile jeszcze zostało tej męki.

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
242 wizyt
pytanie zadane 4 września 2018 w Nasze projekty przez Itnes Początkujący (350 p.)
Witam!

Wczoraj zaczął się rok szkolny, z tej właśnie okazji przygotowałem licznik czasu do końca roku szkolnego.

Jest on zrobiony w myślę dość adekwatnym do zagadnienia szkoły horrorowo - apokaliptycznym stylu.

Zapraszam do przetestowania i powodzenia w roku szkolnym!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.VodkaStudio.AnnihilationCountdown
komentarz 4 września 2018 przez Velta Maniak (52,010 p.)
Uwzględnia klasę maturalną? :D
3
komentarz 4 września 2018 przez Itnes Początkujący (350 p.)
Niestety nie, ale w przyszłości pomyśle nad takę opcją ;)
komentarz 4 września 2018 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)

@Itnes, O kurde, jak ci się udało 100k pobrań zdobyć na "Janusz Simulator"? Ile masz stałych użytkowników?

komentarz 4 września 2018 przez Itnes Początkujący (350 p.)
Pobrań jest dokładnie ok.328k, ale tak ogólnie to tak myślę, że miałem farta ponieważ na innych grach mam zaledwie ok.1k pobrań. Z resztą na początku nie było wcale obiecująco dopiero po miesiącu pobrania wystrzeliły z 20/dzień do 3500/dzień i nawet pojawiły się Gameplaye na YT oraz próby skopiowania gry na google play. Ogólnie obecnie stałych użytkowników jest ok.20k, bo już jakiś czas temu, że tak powiem hype spadł, a było nawet po 120k. Pozdrawiam.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 4 września 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,770 p.)
Zabawny pomysł, propsuje za pomysłowość " widzę że najlepszy sposób na pobudzenie kreatywności to desperacja przez łzy :D "
komentarz 4 września 2018 przez Itnes Początkujący (350 p.)
:-)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 399 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2019 w Nasze projekty przez MiśKoala Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 161 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2018 w JavaScript przez Whereismycode Obywatel (1,710 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 161 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2018 w JavaScript przez moment Początkujący (260 p.)

92,566 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,614 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...